Citeam.pl dla fundacji Smolenia!

przez Maciej Maciejewsk

Pamiętacie nasz projekt Klub TOP Smakoszy MLM? Dzięki niemu już dwa razy zbieraliśmy kasę na dzieci z fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Zapewniam, że na tym nie koniec, już myślimy jak wszystko zorganizować w maju 2013 roku. Za to dzisiaj polansujemy świąteczną akcję dla tejże fundacji zainicjowaną przez Citeam.pl. A reprezentuje się ona nietuzinkowo…

Podaruj 5, 10, 20, 50, 100 lub nawet 500 złotych podopiecznym Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Citeam.pl podwoi wartość Twojego kuponu!

Klub TOP Smakoszy MLM to była ostra jazda bez trzymanki! Ale teraz zbliżają się święta. Świąteczne wydatki co roku dają nam się we znaki – pomyślmy tylko, ile pieniędzy wydajemy na prezenty, którymi obdarowujemy bliskich? Wydawałoby się, że nie starczy już funduszy na to, by pomóc tym, którzy przed świętami szczególnie takiego wsparcia potrzebują. Tymczasem wystarczy zrezygnować z drobiazgu – często mało istotnego – by zdziałać wiele.

Odmawiając sobie jednej drobnej przyjemności, możecie pomóc wielu potrzebującym. Jak to zrobić? Zamiast kawy na wynos, czasopisma, paczki papierosów czy lunchu, przeznacz tę drobną sumę na kupon i wesprzyj fundację! Setki małych datków pomogą nam wspólnie przekazać jedną,niemałą już sumę, dzięki której fundacja założona przez Bohdana Smolenia będzie mogła zapewnić jeszcze lepsze warunki do rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Wybierz wartość kuponu: 5, 10, 20, 50 lub 500 złotych i sam zadecyduj z czego chcesz zrezygnować. Dla Ciebie to tak niewiele! Dzięki wspólnemu wysiłkowi wesprzemy podopiecznych fundacji, dla których warsztaty z hipoterapii stanowią nieocenioną pomoc. Zajęcia pomagają m.in. zwiększyć poczucie własnej wartości, regulują napięcie mięśniowe, wpływają zbawiennie na koordynację ruchową, równowagę. Fundacja Bohdana Smolenia już od wielu lat wspiera nie tylko rehabilitację osób niepełnosprawnych, ale również, przede wszystkim, ich rodziców czy opiekunów, którzy z dumą mogą obserwować postępy swoich pociech.

Podaruj 5, 10, 20, 50, 100 lub nawet 500 złotych podopiecznym Fundacji „Stworzenia Pana Smolenia”. Citeam.pl podwoi wartość Twojego kuponu!

Kochani – krótko i na temat. Doprowadźmy Citeam.pl do bankructwa. Ku chwale branży! Więcej informacji w tym miejscu: http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/pomozmy-wspolnie-potrzebujacym

Mogą Cię również zainteresować