Co jest ważne w networkowym sukcesie?

przez Anna Lipa
742 odsłony

Już w najbliższy poniedziałek (5 października 2009 r.) odbędzie się „Wielki wieczór o wielkim DLACZEGO”.

Ostatnie dwa darmowe, globalne, inspiruące seminaria internetowe Edwarda Ludbrook’a otrzymały entuzjastyczne recenzje.


Ostatnie dwa darmowe, globalne, inspiruące seminaria internetowe Edwarda Ludbrook’a otrzymały entuzjastyczne recenzje. A to kolejne seminarium będzie największym jak do tej pory z dwóch prostych powodów: po pierwsze dlatego, że wszyscy uwielbiają ten temat, po drugie dlatego, że Ed umożliwił każdemu zaproszenie gości!
W poniedziałek Ed Ludbrook poprowadzi swoje sławne seminarium na temat "Wielkiego Obrazu" mówiące o tym, dlaczego ta branża weszła w fazę wielkiego rozkwitu. Konferencje inspirowane tym zagadnieniem odbyły się już na całym świecie, ale tym razem Ed doda coś EXTRA. Zamierza on ujawnić kilka sekretów na temat tego, jak obrócić tę wiedzę w ogromną motywację. A więc kto powinien wziąć w tym udział?

Oczywiście wszyscy z Twojego zespołu oraz (w przeciwieństwie do innych seminariów) to wydarzenie będzie także dla gości! Wiemy, że ludzie są często entuzjastyczni w stosunku do Waszych produktów czy firmy, jednak zabójcami motywacji stają się pytania na temat branży. Czy będzie ona się rozwijać? Czy jest wiarygodna? Co powiem moim znajomym? Czy mogę odnieść sukces? itd., itp.

Tak właściwie większość Twojego zespołu nawiedzają dokładnie te same wątpliwości! A więc dopilnuj, aby wszyscy szybko się zarejestrowali, ponieważ Ed będzie mówił o:

  • Co dokładnie dzieje się w gospodarce, która napędza naszą branżę? Jak to wpływa na sprzedaż produktów oraz na tych, którzy szukają nowych możliwości?
  • Co stanie się do roku 2020 i kto w naszym biznesie wygra w kolejnej dekadzie?
  • Co powstrzymuje ludzi od przyłączenia się do biznesu i co możemy począć z ich dezorientacją?
  • Jak bardzo może Wam się spodobać wyrażenie „szybko się wzbogacić”?
  • Dlaczego wskaźniki sukcesu gwałtownie wzrastają i jak możecie zarabiać pięć razy więcej przy tym samym wysiłku?
  • Dlaczego 99% ludzi nie znajduje prawdziwej motywacji i dlaczego Wy możecie stanowić ten 1%?

Będzie to godzinne, interaktywne seminarium internetowe z przekazem wideo na żywo, multimediami, rozmową oraz pytaniami. Po prostu kliknij w link, aby zarejestrować się TERAZ, ZA DARMO. Możesz przekazać link swojemu zespołowi, jednak zarejestruj się szybko, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Edward Ludbrook jest trenerem rozwoju osobistego wielu grup marketingu sieciowego na całym świecie, autorem dwóch wydanych w Polsce bestsellerów: „SHAKEOUT! Wielki obraz ukazujący dlaczego marketing sieciowy znowu przeżywa rozkwit” oraz „100% SUKCESU. PODSTAWY”.

Mogą Cię również zainteresować