Codzienne miejsce pracy menedżerów MLM

przez Marcin Mieszczak, Szymon Kuś
526 odsłony

MLM to biznes, który przede wszystkim opiera się na wzajemnych relacjach pomiędzy ludźmi. Nic tak nie pomaga w ich rozwoju, jak możliwość stałego i wygodnego kontaktu.

–  Portal powstał w odpowiedzi na potrzebę wykorzystania internetu, jako narzędzia pracy, a sam pomysł zrodził sie w głowach ludzi na co dzień pracujących w tych branżach.  Od samego początku naszym celem było stworzenie codziennego miejsca pracy w internecie dla profesjonalnych menedżerów, którzy będą mogli wykorzystywać to medium w sposób twórczy – tłumaczy prezes zarządu firmy Suportio, Mieczysław Brzezicki.

Potencjał w Suportio dostrzegli już czołowi networkerzy polskich struktur. Dlatego w niedługim czasie portal stał się znaczącą społecznością, którą łączy profesjonalne podejście do multi level marketingu. Nic z resztą dziwnego, Suportio dysponuje narzędziami, które zasadniczo ułatwiają pracę. Jednocześnie portal jest elitarny – jego członkami mogą zostać tylko osoby zaproszone przez użytkowników. A więc związane z MLM…

Czytelnicy “Network Magazynu” mogą dodać się do Suportio już teraz!
Wejdź na stronę  http://www.suportio.pl/rejestracja i wpisz kod:  magazyn (ważny do 14 września).


Przede wszystkim komunikacja

W Suportio użytkownicy mogą dodawać się nawzajem do znajomych czy wymieniać się korespondencją. Twórcy oczywiście pamiętali o tym, dla kogo tworzą ten portal. Dlatego do Suportio można przenosić własne struktury, co pozwala na szybką komunikację wewnątrz nich. – Zauważyliśmy, że bardzo powszechnym problemem w wielu strukturach MLM jest komunikacja. Zbudowaliśmy więc unikalny system, za pomocą którego każdy menedżer może w łatwy i efektywny sposób przekazywać informacje swojej sieci – mówi Grzegorz Iwacz, project manager i twórca Suportio.

Budowanie wizerunku

Współczesne przysłowie mówi, że: „jeśli nie ma Cię w Google, nie istniejesz”. Wielu menedżerów MLM do tej pory nie miało okazji sprostać tej wymagającej zasadzie. Z chwilą powstania Suportio sytuacja się zmieniła. Prywatna strona internetowa, własny blog, możliwość budowania tematycznych podstron i gromadzenia e-maili potencjalnych współpracowników to tylko niektóre z licznych narzędzi, jakie oferuje Suportio. Elektryzującą informacją dla nowych użytkowników powinien być też fakt, że ze wszystkich tych możliwości mogą korzystać całkowicie za darmo.

Wiedza i informacja

Zespół tworzący Suportio postawił także na przekazywanie wiedzy i edukację branży. W czytelni znajdziemy najświeższe newsy i artykuły specjalistów od budowania wizerunku w sieci, MLM i komunikacji. Na forum toczą się rozmowy na temat aktualnych wydarzeń z życia branży, interesujących postaci marketingu sieciowego, nowych idei i pomysłów.
Zdecydowanym atutem Suportio jest również jego ciągła administracja. Community managerowie czuwają nad tym, aby na forach przestrzegane były fundamentalne zasady wzajemnego szacunku i kultury. Pomagają tym, którzy mają nawet najmniejsze problemy.

Konsekwentny rozwój

– Zaopatrzyliśmy już Suportio w wiele przydatnych funkcji, ale nie zamierzamy na tym poprzestać! W tej chwili prowadzone są prace nad kolejnymi narzędziami, o których już niebawem opowiemy – tłumaczy Grzegorz Iwacz.

(Marcin Mieszczak, Szymon Kuś)

Mogą Cię również zainteresować