Collagen Sensuelle Siberian. Oto najnowszy produkt w ofercie polskiej, network marketingowej firmy Natur Day

przez Maciej Maciejewski

Skóra dojrzała wymaga specjalistycznej i intensywnie nawilżającej pielęgnacji. Świetnie sprawdza się w tym przypadku kolagen. W ofercie firmy Natur Day pojawiło się świetne serum kolagenowe – innowacyjny produkt, który wpływa na spowalnianie procesów starzenia się skóry.

Collagen Sensuelle Siberian to serum o działaniu anti-aging, które zawiera szeroką gamę składników pochodzenia naturalnego, zapobiegających nadmiernej utracie wody oraz tworzeniu się widocznych objawów starzenia się skóry. Aktywne cząstki żelu wnikają w zrogowaciałą warstwę naskórka, wpływając na komórki skóry. Dzięki temu odbudowa jest przyspieszona, a dodatkowo aktywowany zostaje układ odpornościowy.

Zawarty w serum kwas hialuronowy ma na celu skuteczną reaktywację skóry poprzez szybką proliferację jej komórek, poprawę nawilżenia, syntezę białek, syntezę elastyny oraz modulację kluczowych enzymów skóry (kolagenazy i elastazy). Produkt gwarantuje: szybsze przenikanie niż klasyczna forma hialuronianów, szybszy efekt proliferacji i regeneracji fibroblastów, szybszą poprawę nawilżenia i elastyczności. Szybko wnika w skórę i szybko nawilża. Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, wzmacnia przenikanie przez skórę, nawilża, regeneruje skórę.

Odpowiednie nawilżenie, długotrwałe uczucie komfortu oraz świeży wygląd zapewniają zawarte w nim kwas hialuronowy oraz betaina. Wysoka zawartość kolagenu i silanolu oraz ekstrakt z owoców jujuby pospolitej i korzenia szczodraka krokoszowatego wykazują działanie przeciwstarzeniowe, przywracają skórze elastyczność, nadając jej młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Przy regularnym stosowaniu ekstrakty te, dzięki wspomaganiu naturalnych procesów zachodzących w skórze, w widoczny sposób poprawiają kształt owalu twarzy, na długi czas wzmacniając strukturę skóry. Dodatek ekstraktu z korzeni różeńca górskiego – znanego ze stymulacji syntezy endorfin sprawi, że wraz z widoczną poprawą kondycji skóry poprawi się również samopoczucie i zapewni efekt odprężenia.

Dodaj go do codziennej pielęgnacji skóry, a efekt nie pozwoli długo na siebie czekać! Collagen Sensuelle Siberian to produkt, jakiego jeszcze nie ma na rynku. Dedykowany jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Dla Ciebie, dla całej Twojej rodziny. Ozłoć się na wiosnę! To Twój krok do świadomej pielęgnacji! Postaw na siebie. Postaw na naturalne piękno.

Mogą Cię również zainteresować