CRISTIANO RONALDO. Herbalife przedłuża trwającą od dekady współpracę z topową gwiazdą sportu

przez Maciej Maciejewski
645 odsłony

Firma Herbalife poinformowała o odnowieniu współpracy sponsorskiej z międzynarodową ikoną piłki nożnej – Cristiano Ronaldo. Wspaniała relacja, która rozpoczęła się dokładnie dziesięć lat temu jest kontynuowana, a spółka Herbalife będzie wyłącznym partnerem gwiazdy w zakresie produktów do odżywiania, dobrego samopoczucia i wyników sportowych.

źródło: Herbalife.com

Prezes i dyrektor generalny Herbalife – Michael Johnson, powiedział: – Wchodząc w nową erę, jesteśmy w firmie podekscytowani faktem, że Cristiano będzie po naszej stronie w partnerstwie skoncentrowanym na zaangażowaniu w odżywianie, sprawność fizyczną i zdrowe życie.

Cristiano Ronaldo jest uważany za jednego z najlepszych graczy piłki nożnej wszechczasów. W swojej karierze zdobył 34 trofea, w tym siedem tytułów mistrzowskich w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech, pięć w Lidze Mistrzów UEFA, cztery Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA, Mistrzostwa Europy UEFA i Ligę Narodów UEFA.

Ronaldo ma na swoim koncie wiele osobistych nagród, w tym pięć Ballon d’Or, cztery europejskie Złote Buty i dwie nagrody FIFA Best. Zdobył ponad 830 oficjalnych goli w seniorskiej karierze dla klubu i reprezentacji, będąc rekordzistą pod względem najlepszego strzelca w historii męskiej piłki nożnej.

Sportowcy sponsorowani przez Herbalife używają produktów firmy przed, w trakcie i po treningu oraz meczu. Spółka z dumą sponsoruje ponad 190 wydarzeń sportowych, drużyn i sportowców na całym świecie, które są przykładem zaangażowania tego biznesu MLM w prowadzenie zdrowego, aktywnego życia wspieranego przez dobre odżywianie.

Mogą Cię również zainteresować