Czytnik kart Lexar Multi Card

przez Marek Wyrzychowski

Obsługa dwudziestu czterech różnych formatów kart pamięci, składana konstrukcja „pop-up” oraz wszechstronność to główne zalety najnowszego czytnika Lexar. Wysoka jakość wykonania i wytrzymała obudowa produktu czyni go narzędziem dla każdego fotografa, zwłaszcza pracującego w terenie.


Czytnik to jeden z elementów podstawowego wyposażenia każdego fotografa. W tej dziedzinie Lexar także jest o krok przed konkurencją, proponując nowy, wszechstronny czytnik kart Multi Card 24-in-1 USB. Już sama nazwa wskazuje na jego uniwersalność – czytnik obsługuje aż 24 popularne formaty kart pamięci.

Dodatkowo umożliwia jednoczesne ściąganie oraz transfer plików typu karta-karta. Składana konstrukcja „pop-up” ochraniająca gniazda kart, jak również kabel USB dzięki któremu nie potrzeba zasilania zewnętrznego, z pewnością znajdą wielu zwolenników. Opływowy kształt natomiast sprawia, że czytnik z łatwością mieści się w torbie ze sprzętem fotograficznym, czy teczce.

Ze względu na ciągły pośpiech, towarzyszący naszemu życiu, szybki i łatwy transfer zdjęć, filmów, muzyki i plików okaże się z pewnością jedną z istotniejszych zalet. Producent daje na czytnik roczną gwarancję. Cena detaliczna czytnika to 119,99 zł.

Mogą Cię również zainteresować