Departament Odszkodowań. Nowy gracz w sektorze MLM

przez Piotr Hoffmann

Mamy w branży nowego gracza specjalizującego się w odzyskiwaniu pieniędzy po wypadkach, innych zdarzeniach losowych i kredytach frankowych. Piotr Robacki i Iwona oraz Artur Drzystkowie zainicjowali niedawno spółkę Departament Odszkodowań. Firma działa w systemie MLM.

Red. Maciej Maciejewski & Piotr RobackiRed. Maciej Maciejewski & Piotr Robacki

Departament Odszkodowań specjalizuje się we wspieraniu osób poszkodowanych w wypadkach. Pomaga im uzyskać należne świadczenia. „Zdolność łączenia profesjonalizmu z empatią i zrozumieniem sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc nawet w najdelikatniejszych sytuacjach. Potrzeby człowieka i jego emocje to wartości, którymi kierujemy się w naszej spółce każdego dnia” – czytamy na stronie internetowej firmy.

Dajesz dobro, dobro wraca. Jak wiecie od ponad czterech lat zajmuję się ubezpieczeniami na życie i pomagam ludziom w trudnych sytuacjach związanych między innymi ze zdrowiem. Z drugiej strony są ubezpieczenia komunikacyjne, którymi się nie zajmuję miedzy innymi przez to, że niestety zdarza się tak, iż odszkodowania są zaniżane, co nie ma miejsca w przypadku ubezpieczeń na życie. Są na szczęście takie firmy jak Departament Odszkodowań i takie osoby jak Piotr Robacki, który pomaga ludziom w uzyskaniu realnego odszkodowania po szkodzie bądź wypadku samochodowym, dlatego też ze sobą współpracujemy. Jeśli mieliście kiedykolwiek jakąś szkodę bądź wypadek samochodowy śmiało zgłoście się do mnie bądź do Piotra – skomentował powstanie nowego podmiotu nasz Czytelnik Mateusz Wierzbicki.

Jak poinformował nas Piotr Robacki spółka zamierza również się niebawem wyspecjalizować w pomaganiu ludziom, którzy stracili pieniądze na kredytach frankowych. Specjaliści oszacowali, że tylko w Polsce problem ten może dotykać nawet 1,5 miliona osób, którzy mogli zaciągnąć ok. 700 000 kredytów frankowych. Jest więc co robić.

Mogą Cię również zainteresować