Dla kobiet przedsiębiorczych

przez Katarzyna Wagner

Międzynarodowa organizacja Vital Voices, założona przez Hillary Clinton, przygotowuje aktywne działania skierowane do polskich kobiet biznesu. Właśnie rozpoczęła rekrutację do pierwszego programu mentoringu dla kobiet w Polsce.


W tym programie m.in.: Henryka Bochniarz oraz inne Polki, które odniosły sukcesy w biznesie, podzielą się swoim doświadczeniem i pomogą rozwinąć skrzydła przedsiębiorczym kobietom, które pragną stać się w przyszłości liderkami na międzynarodową skalę. Przez dwa tygodnie uczestniczka programu towarzyszyć będzie swojej mentorce („job-shadowing”) w czasie pracy. Dodatkową wartością programu, który odbędzie się w dniach 29 listopada-10 grudnia 2010 r. w Warszawie, będzie „micro-MBA” – program szkoleniowy prowadzony przez najlepszych wykładowców ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Udział w programie jest bezpłatny. Vital Voices Chapter Poland jest najnowszym projektem inkubowanym przez Fundację Diadem. Honorowy Patronat na nim sprawuje pani prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Partnerami programu są Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce, AmCham, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Polish Professional Women Network (PWnet). Więcej szczegółów o programie oraz aplikacje dostępne są na stronie www.vitalvoices.pl.

Aplikacje można składać do 15 września br.. Serdecznie zapraszamy do udziału w programie. Networkerki polskie, do dzieła!!!

Mogą Cię również zainteresować