Dla miłośników sportów wodnych

492 odsłony

Narty wodne dostarczają dużo niezapomnianych wrażeń i jeszcze więcej dobrej zabawy. Jednak amator takiej rozrywki musi zapłacić za wynajem motorówki i mieć kogoś, kto ją poprowadzi. Jeśli posiadasz trochę „wolnej” kasy możesz przestać się tym martwić.


Gadżet ten może stać się naprawdę nieoceniony dla wszystkich miłośników nart wodnych. Zdalnie sterowana motorówka, bo o niej mowa, nie jest kontrolowana radiem, lecz jej ruchami zawiaduje sam ciągnący! Jednym ruchem kciuka można skręcać i zwiększać lub zmniejszać prędkość holowniczej łódki.

Miniaturowa motorówka ma metr długości, trójcylindrowy silnik zaopatrzony w 70 koni mechanicznych i jest w stanie płynąć prawie 65 km/h, kiedy operator wykonuje nią najprzeróżniejsze tricki. Mówi się, że impulsowy silnik odrzutowy, który napędza jednostkę, jest dużo bezpieczniejszy od śrubowego i zapewnia lepsze przyspieszenie i poślizg. Luksus posiadania prywatnej motorówki nie jest tanią sprawą. Aby stać się jej posiadaczem trzeba zapłacić około 46 000 zł. Jednak jak zapewnia producent, łódka jest warta swojej ceny.

Mogą Cię również zainteresować