Dlaczego tylko niektórym ludziom network marketing działa jak bankomat na sterydach zalewając ich strumieniami pieniędzy i pomagając budować osobiste fortuny!

przez Andrzej Batko
507 odsłony

Czy zastanawiasz się czasami dlaczego niektórzy ludzie z łatwością przyciągają do siebie powodzenie finansowe i zawsze znajdują się we „właściwym miejscu we właściwym czasie” lub spotykają właściwego klienta? Nawet wówczas, gdy inni narzekają na trudne czasy, kryzys

Czy zastanawiasz się czasami dlaczego niektórzy ludzie z łatwością przyciągają do siebie powodzenie finansowe i zawsze znajdują się we „właściwym miejscu we właściwym czasie” lub spotykają właściwego klienta? Nawet wówczas, gdy inni narzekają na trudne czasy, kryzysy i krachy. 

Jeżeli nie możesz z absolutną pewnością i szczerze powiedzieć o sobie, że jesteś taką właśnie osobą, to znaczy, że warto zadbać aby pieniądze zaczęły Cię lepiej traktować i że jest to najwyższy czas aby zmienić stosunek pieniędzy do Ciebie! 

Tak, to nie jest pomyłka – zmienić stosunek pieniędzy do Ciebie, a nie tylko Twój stosunek do pieniędzy! Od dawna doświadczenia i badania pokazywały, że Twoje powodzenie finansowe i bogactwo, czyli łatwość z jaką zarabiasz pieniądze, zatrzymujesz je i pomnażasz, w dużej mierze zależy nie tylko od Twojej postawy wobec pieniędzy, Twoich przekonań na temat pieniędzy i bogactwa, Twojego systemu wartości w tym obszarze, Twojej motywacji, kreatywności, i zaangażowania w to, co robisz.  

Zależy jeszcze od czegoś, na co podobno nie możesz mieć wpływu. A może jednak możesz? 

Jak turbodoładowałem swoje dochody i przestałem pracować 7 dni w tygodniu.  

8 lat temu zetknąłem się z niezwykłym i zadziwiającym człowiekiem, który nie tylko przekonał mnie, że mogę lecz również pokazał jak to zrobić. Skierował moje życie, pracę i firmę na nowe tory, o których przedtem tylko marzyłem. Tym człowiekiem był Joe Vitale. 

Dr Joe Vitale, www.vitale.pl autor kilkudziesięciu bestsellerowych książek na temat hipnotycznego marketingu oraz Zasady Przyciągania, gwiazda kultowego już filmu „The Secret”, nie tylko uważa, że jest możliwe „przyciągnięcie pieniędzy”, lecz również pokazuje jak to zrobić. Joe, korzystając z wiedzy, którą dzieli się z innymi w swoich książkach i seminariach, przeszedł drogę od biedy i bezdomności do pozycji czołowego eksperta i doradcy biznesowego, autora bestsellerów, nauczyciela setek tysięcy ludzi. Od kilkunastu lat jest multimilionerem, który ma misję. Jego misją jest uczenie innych jak za pomocą praktyk duchowych i technik pracy z własnym umysłem przyciągać do siebie bogactwo, powodzenie i sukcesy! Jest inicjatorem i motorem napędowym akcji „Zakończyć bezdomność w USA”, polegającej na uczeniu bezdomnych przedsiębiorczości, aby byli w stanie zapewnić sobie dochody, mieszkanie i godne życie.   

Dlaczego niektórzy ludzie z łatwością znajdują najlepszych współpracowników i zarabiają wielokrotnie więcej od innych. 

Na czym polega i jak się objawia „Przyciągnięcie pieniędzy”? Pierwszy obraz jaki się nasuwa: maluje zapewne obraz paczek banknotów, spadających z nieba, przyciąganych jakąś magiczną siłą, przyciągniętych bez wysiłku i pracy. Może zdarza się i tak, ale powszechniejsze doświadczenie wygląda inaczej. Znam dziesiątki osób, jestem jedną z nich, które nie stronią od pracy, mają dobre pomysły, ale do pewnego momentu nie uzyskują upragnionych rezultatów. Dzięki intensywnej pracy, poświęcając czas potrafią zapewnić sobie i swoim rodzinom tzw. „godziwe utrzymanie” czyli mniej więcej starcza im na wszytko. Najczęściej mniej niż więcej. Z podziwem i pewną zazdrością patrzą na ludzi, którzy osiągają znacznie więcej, mniejszym wysiłkiem. Ludzi którzy trafiają na super okazje, najczęściej znajdują się we właściwym czasie i miejscu, mają pomysły, które przynoszą im pieniądze i sprawiają wrażenie, że los i wszechświat im sprzyjają.  

Przyznam się otwarcie, że zawsze im zazdrościłem, szczególnie, że miałem wrażenie, że też byłem w „tamtych miejscach i czasach”, ale okazja mnie z jakiegoś powodu ominęła. Tak jak wtedy gdy w dzieciństwie próbowałem zbierać grzyby. Stałem na leśnej polanie, sfrustrowany brakiem grzybów, aby po chwili mój dziadek na tej samej polanie dostrzegał kilka dorodnych prawdziwków. I to w tych samych miejscach, na które przed chwilą patrzyłem!  

Podobnie dzieje się z dostrzeganiem możliwości i okazji biznesowych. Rozglądasz się po „polanie” i nic. Gospodarka kuleje, jest kryzys, ludzie nie mają pieniędzy, inni już tam byli itp. I po chwili ktoś inny się zjawia i w tej samej rzeczywistości i tworzy dochodowy biznes. 

Co się zmieniło, gdy zacząłem stosować Zasadę Przyciągania? Nagle moja „polana” zapełniła się możliwościami zarobienia pieniędzy, uruchomienia nowych przedsięwzięć. Co najciekawsze propozycje pojawiły się na tej samej „polanie” na której stałem od dawna.  

Okazało się, że pewne nieuświadamiane przeze mnie przekonania i inne „blokady” tego typu skutecznie nie pozwalały mi dostrzec tego co miałem dosłownie przed nosem, lub dostrzec widoczny potencjał na dochód. 

Oto prosty i trudny do zrozumienia sposób na sukces finansowy. 

Od tego czasu, pojawiło się wiele książek na temat Prawa Przyciągania, a film „Sekret” obejrzały w Polsce setki tysięcy osób. Jednak czegoś brakowało, ponieważ niewiele osób zaczęło praktycznie wdrażać te zasady w swoim życiu, aby uzyskać rezultaty. 

Dlatego postanowiłem zaprosić Joe do Polski, po raz pierwszy 3 lata temu. Na seminarium przyszło ponad 100 osób. Z wieloma z nich do dziś mam kontakt i wiem, że bezpośrednio po tamtym szkoleniu „przyciągnęli” nowe firmy, które odniosły sukcesy, napisali książki, niespodziewanie zarobili duże pieniądze. 

Czy stało się to w jakiś magiczny sposób? Nie wiem czy „magia” jest tutaj odpowiednim słowem. Raczej chodzi o wsparcie swojej pracy, aktywności i wysiłków przy pomocy ukrytych w podświadomości kreatywnych zasobów, oraz wewnętrzną zmianą, która w rezultacie zmienia „stosunek pieniędzy do Ciebie”! Joe w swoich najnowszych książkach i kursach twierdzi, że dzieje się coś większego. Zmienia się stosunek „wszechświata i losu” do Ciebie. 

Brzmi to wszystko trochę mistycznie i fantastycznie, ale najnowsze odkrycia w dziedzinie psychologii, fizyki, wiedzy o działaniu ludzkiego mózgu zaczynają potwierdzać, że jest to możliwe, a praktyka i doświadczenia tych, którzy już korzystają z tej wiedzy dostarcza dowodów w postaci „przyciągniętych” rzeczy, pieniędzy, doświadczeń a nawet przeżyć i uczuć.  

Część ludzi nadal uważa to wszystko za dziwne, niewiarygodne i często odrzuca, jako „nieprawdopodobne” i „nierealne”, strategie i techniki, do stosowania których ostatnio przyznają się liczni przedstawiciele tzw. wielkiego biznesu.  

Część ludzi uważa, że to się sprawdza w przypadku tych, którzy w to wierzą. Ja uważam, że w pewnym sensie jest to prawda, ponieważ na najpłytszym poziomie, jeśli człowiek w coś  nie wierzy to czemu miałby się tym zajmować? Przekonania są potężnym regulatorem ludzkiego działania, potrafią zarówno ograniczać i pozbawiać szans jak i dostarczać potężnych zasobów o sprawiać, że ludzie dokonują rzeczy pozornie niemożliwych. Przekonania w dodatku mają to do siebie, że można je na chwilę 'zawiesić’ czyli zadziałać tak jakby danego przekonania nie było.  

Jako tzw. „urodzony realista i sceptyk” postanowiłem swojego czasu, „zawiesić” swoje przekonania i przetestować działanie procedur i zasad przyciągania. Rezultaty tego zrobiły rewolucję w moich przekonaniach i myśleniu na temat tego co jest dla mnie możliwe. Szczególnie, że testowałem na rzeczach wymiernych, takich ja zwiększanie wpływów i zysków w mojej firmie, drogich samochodach i nieruchomościach. 

Warszawa, wrzesień 2009. 

P.S. Więcej informacji o Joe Vitale znajduje sie na stronie www.vitale.pl

Mogą Cię również zainteresować