Dobry biznes MLM w pięknym kraju? dōTERRA otwiera centrum produktów na Hawajach

przez Maciej Maciejewski
834 odsłony

Przez ostatnie cztery lata dōTERRA realizowała zamówienia produktowe na terenie stanu Hawaje za pośrednictwem współpracy z dostawcą zewnętrznym. Ten model logistyczny zmieni się teraz wraz z otwarciem nowego, wielkiego centrum produktów o powierzchni 7 500 stóp kwadratowych.

źródło: Pixabay

Nowy obiekt firmy dōTERRA będzie obsługiwał około 180 000 zamówień rocznie i pozwoli firmie na prowadzenie działalności we własnym zakresie, ze swoją własną, wyznaczoną przestrzenią, w której klienci mogą odbierać swoje zamówienia.

– W miarę rozwoju firmy dōTERRA poszukujemy rozwiązań, które zapewnią naszym dystrybutorom i klientom szybki oraz wygodny dostęp do naszych olejków eterycznych oraz innych produktów zdrowotnych, jednocześnie mając na uwadze nasz wpływ na środowisko – komentuje Corey Lindley, dyrektor generalny w dōTERRA.

– Ta firma MLM ma silną pozycję na Hawajach, obsługując ponad 15 000 zamówień każdego miesiąca. Cieszymy się, że możemy otworzyć ten najnowocześniejszy obiekt, aby obsłużyć rosnącą bazę klientów na Hawajach, co pomoże nam w osiągnięciu naszego celu, jakim jest zdobycie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2030 roku. Nowe centrum produktów wzmacnia również naszą więź ze społecznością oraz filantropijne wysiłki w zakresie znaczących działań związanych z ponownym zalesianiem wyspy Hawaje, w którą jesteśmy obecnie zaangażowani – dodał Lindley.

Mogą Cię również zainteresować