Dobry MLM w fotowoltaice daje poczucie bezpieczeństwa

przez Maciej Maciejewski

O planach marketingowych, doświadczeniu w pracy na rynku fotowoltaiki i wsparciu, na jakie mogą liczyć networkerzy nawiązujący współpracę z polską firmą N Energią, rozmawiamy z Mateuszem Puchalskim, dyrektorem generalnym budującym swój biznes MLM w oparciu o współpracę z tą spółką.

Mateusz Puchalski & redaktor Maciej Maciejewski

– Praca w fotowoltaice, co wiem z doświadczenia, daje możliwość szybkiego rozwijania i skalowania biznesu, a co za tym idzie, zwiększania zarobków. Gdybym teraz miał w swojej grupie tysiąc doradców handlowych, czyli tylu, ilu miałem w poprzednim network marketingu produktowym, moje zarobki byłyby 10-krotnie, 20-krotnie wyższe. N Energia działa jednocześnie w branży, której perspektywa jest wieloletnia. Na rynku, który dopiero zaczyna się rozwijać – mówi Mateusz Puchalski, dyrektor generalny w firmie N Energia.

Już w najbliższy czwartek 18 lutego br. o godz. 18:00 wiceprezes spółki N Energia Kamil Lisicki poprowadzi webinar, na którym opowie o możliwościach kariery w fotowoltaice i współpracy ze spółką. Przewidywana długość spotkania to 60 minut. Wykład odbędzie się pod tym adresem:

Jeśli masz pytania dotyczące rozwoju w strukturach MLM w branży odnawialnych źródeł energii możesz skontaktować się bezpośrednio ze spółką N Energia pod adresem: [email protected]

Mogą Cię również zainteresować