Dodaj „e” do swojego biznesu

przez Katarzyna Wagner
542 odsłony

22 lipca 2010 roku odbędzie się webinarium dla przedsiębiorców poszukujących nowych kanałów sprzedaży, organizowane przez Comarch wraz z iComarch24 oraz specjalistami z zakresu e-commerce.

Podczas internetowej konferencji Dodaj „e” do swojego biznesu – skuteczna sprzedaż przez sklep internetowy, eksperci odpowiedzą na pytania: jak zaistnieć w sieci oraz wykorzystać jej ogromny potencjał do zarabiania.


Prezentacje poprowadzą konsultanci iComarch24 oraz eksperci z zakresu tworzenia sklepów internetowych. Przedstawią oni najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać skuteczny e-sklep, możliwości jego bezpłatnej promocji, a także sposoby na zautomatyzowanie obsługi zamówień. Omówione zostaną także kwestie tworzenia odpowiedniej szaty graficznej oraz efektywne techniki pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

– Pojęcie handlu wchodzi w zupełnie nowy, elektroniczny wymiar. Prężnie rozwijający się internet powoduje dynamiczny wzrost rynku e-commerce, w szczególności sprzedaży poprzez sklepy internetowe. Dokonywanie zakupów w sieci cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Blisko 50% e-klientów deklaruje, iż dokonuje zakupów przez internet przynajmniej kilka razy w roku, a jedna piąta z nich nawet kilka razy w miesiącu – mówi Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży w iComarch24.

Ogromny potencjał e-commerce, odpowiednia wiedza na temat dostępnych narzędzi sprzedaży internetowej oraz ich wykorzystania, brak znaczących barier rozpoczęcia działalności handlowej w sieci to kluczowe aspekty w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji na tym rynku, a w efekcie wzrost wyników sprzedaży. – Ten rynek znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Wszystko wskazuje na to, że tendencja ta będzie się nadal utrzymywać. Sukces w tej dziedzinie jest udziałem przedsiębiorców, którzy potrafią wykorzystać potęgę internetu w celu zaspokojenia potrzeb e-klienta – podkreśla Paweł Regiec.

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy z każdego miejsca z dostępem do internetu – aby na żywo uczestniczyć w webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na www.DodajE.Comarch.pl.

Mogą Cię również zainteresować