dōTERRA ma nowego dyrektora operacyjnego

przez Maciej Maciejewski
430 odsłony

Firma dōTERRA ogłosiła powołanie Jeffa Singera na nowego dyrektora operacyjnego. W tej roli ten sprawny menadżer dołączy do rady wykonawczej spółki i będzie nadzorował działania wspierające jej misję, polegającą na dzieleniu się ze światem najwyższej jakości olejkami eterycznymi, które do 2030 roku mają potroić wpływy tego biznesu.

Jeff Singer

Dyrektor generalny dōTERRA Corey Lindley powiedział: – Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu na wyższych stanowiskach kierowniczych i wykonawczych, Jeff wnosi nieocenione doświadczenie, aby wspierać strategiczną misję i wiję dōTERRA. Jeff odegra kluczową rolę w budowaniu naszego biznesu MLM na mocnych podstawach  i zwiększaniu naszych zdolności operacyjnych, gdy potroimy naszą działalność.

Jeff Singer pracował ponad 20 lat na stanowiskach kierowniczych dla takich marek jak NASDAQ i SAP, mieszkając w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Sprawdził się również jako dyrektor generalny grupy w YBA Kanoo, jednej z największych firm rodzinnych na Bliskim Wschodzie.

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego zarówno w Nasdaq Dubai, jak i w Dubai International Financial Centre (DIFC). Uzyskał tytuł MBA w Harvard Business School oraz tytuł licencjata w dziedzinie finansów międzynarodowych na Uniwersytecie Brighama Younga.

Mogą Cię również zainteresować