Dr Mateusz Grzesiak wystąpi na konferencji EFBA 2018

przez Piotr Hoffmann
1276 odsłony

23 września 2018 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja najważniejszego wydarzenia edukacyjnego w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego na terenie Polski. Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2018. Sprzedaż biletów ruszyła.

Oliwier Janiak i Jakub WesołowskiOliwier Janiak i Jakub Wesołowski

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego jest niezwykłym wydarzeniem umożliwiającym spotkanie z najlepszymi, światowej sławy mówcami i specjalistami w dziedzinie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. To również wspaniała, niepowtarzalna okazja na wymianę doświadczeń i pozyskania nietuzinkowej wiedzy od najlepszych top liderów w tej branży. Konferencje edukacyjne, takie jak EFBA, są bardzo potrzebnymi spotkaniami, poruszają bowiem problemy i zagadnienia dotyczące całego sektora z punktu widzenia wielu firm, top liderów i osób dopiero zaczynających swoją przygodę, reprezentujących różne rzetelne i etyczne podmioty biznesu alternatywnego.

W Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego 2018 weźmie udział ok. 2000 przedstawicieli zarządów, dyrekcji, liderów i dystrybutorów firm działających w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Na scenie, ze swoimi nowymi, porywającymi wykładami wystąpią m.in.: dr Mateusz Grzesiak, Michał Skołozdrzy, Fryderyk Karzełek, Norbert Janeczek, Piotr Sołtys, Mirosław Pasieka. Spotkanie poprowadzą Jakub Wesołowski i Oliwier Janiak.

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

„Kto i w jakim celu zorganizował EFBA oraz na czym polega wyjątkowość tego forum? Jego pomysłodawcą i wiodącym organizatorem jest red. Maciej Maciejewski, który od chwili powstania „Network Magazynu” widział potrzebę cyklicznej imprezy, integrującej ludzi i firmy z branży MLM i DS. Imprezy służącej – jak podkreślił na wstępie red. Piotr Wajszczak – edukacji a nie rekrutacji, na której ludzie z sobą nie rywalizują, a wspólnie korzystają, pogłębiając wiedzę. Jak dotąd, nikt podobnej wizji nie urzeczywistnił; pierwsze EFBA to światowy debiut takiej idei. Byłem pod ogromnym wrażeniem, jak i pozostali uczestnicy, z „pięcio-procentowej nienormalnej części społeczeństwa, dotkniętej MLM-em. Napiliśmy się na EFBA ze źródła wody życia – przemyliśmy zapluszczone oczy, z korzyścią dla siebie i branży. Dzięki Wam, Macieju i Piotrze” – tak pisał w swoim felietonie jeden z uczestników poprzedniej edycji EFBA.

Maciej MaciejewskiMaciej Maciejewski

Podczas konferencji zostaną również przyznane nagrody MLM BUSINESS AWARDS – to prestiżowy konkurs branżowy, wyróżnienia dla najlepszych liderów i najlepszych firm w sektorze sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM) w Polsce. To nagrody, których posiadanie jest synonimem sukcesu, szacunku oraz uznania. W ten oto sposób od 2015 roku honorujemy najprężniej działających, notujących najlepsze wyniki mentalne i finansowe menedżerów, którzy odnieśli w branży sukces i mają ogromną renomę. W tym roku zaskoczymy wszystkich nowym projektem statuetek.

Laureaci konkursu MBA 2014Laureaci konkursu MBA 2014

Informacje i newsy na Facebooku: EFBA

Strona i zakup biletów: www.efba.pl

Mogą Cię również zainteresować