Dwa biznesy – wspólny cel. Well Beyond i MyDailyChoice czyli system MLM o podwójnej mocy

przez Maciej Maciejewski
914 odsłony

Well Beyond to firma marketingu sieciowego z siedzibą w stanie Utah (USA), znana ze swoich zdrowych produktów czekoladowych. Została założona w 2005 roku i posiada setki tysięcy partnerów biznesowych oraz jeszcze większą bazę danych klientów. MyDailyChoice to amerykański gigant biznesu MLM. W 2018 roku firma zajęła 1 miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw sektora. Spółki połączyły siły.

Josh and Jenna Zwagil

– Dokonaliśmy przeglądu wielu produktów i firm z branży, które potrzebują rozwoju i szukają partnerstwa – powiedział Josh Zwagil, dyrektor generalny w MyDailyChoice. – Kiedy spróbowałem zdrowych produktów czekoladowych od Well Beyond już wiedziałem, że są najlepsze w sektorze. Był tylko jeden problem. Firma MyDailyChoice jeszcze tego nie miała – dodał.

W ramach nawiązanej współpracy dystrybutorzy Well Beyond będą mogli nadal kupować swoje ulubione produkty, takie jak Beyond Healthy Chocolate, Beyond Dark Chocolate Shake, Xe TRM Energy Drink i Beyond Nutritionals, a także będą mieli dostęp do zakupów marek MyDailyChoice takich, jak HempWorx, Mantra, High Life Travel, Akashx, Hemp Momma i Daily Sprays. Produkty Well Beyond będą dostępne w MyDailyChoice od 1 listopada br.

– MyDailyChoice doskonale pasuje do Well Beyond i naszej nieziemskiej rodziny. To była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć dla naszych członków. Cieszymy się, że nasza zdrowa czekolada i inne produkty zostaną wprowadzone do sieci partnerów i klientów MDC na całym świecie – skomentował nawiązanie współpracy Jeremy Reynolds, dyrektor generalny w Well Beyond.

Mogą Cię również zainteresować