Dyplom uznania dla KTLMLM

przez Katarzyna Wagner
178

Z rąk przeora generalnego zakonu polskich rycerzy teplariuszy, Klub TOP Liderów MLM otrzymał dyplom z podziękowaniami za pomoc w działalności charytatywnej. Klub ufundował w zeszłym roku zajęcia edukacyjne dla dwóch dziewczynek z rodzin patologicznych, które są wychowankami świetlicy środowiskowej.

Podziękowania wraz z pięknym dyplomem wręczył symbolicznie red. naczelnemu „Network Magazynu” dla całego Klubu TOP Liderów MLM Krzysztof Kurzeja – prezes Fundacji „Non Nobis” i przeor generalny Zakonu Rycerzy Chrystusa i Świątyni Jerozolimskiej.


Przypomnijmy, że dwie, dziesięcioletnie wtedy dziewczynki wybrała z grupy swoich podopiecznych Elżbieta Szalonek, szefowa Świetlicy Środowiskowej św. Wojciecha w Katowicach. Kamila Kloc, dzięki pomocy klubu mogła uczyć się języka angielskiego a Vanesa Zielińska rozwijała swoje talenty muzyczne, studiując naukę gry na gitarze klasycznej. Klub TOP Liderów MLM na swojej drugiej konferencji zebrał kwotę 3 000 zł i została ona w całości przekazana na powyższe cele.

Klub TOP Liderów MLM to jedyne tego typu przedsięwzięcie na świecie, zainicjowane przez „Network Magazyn”. To grono najprężniej działających w marketingu sieciowym fachowców, grupa rzetelnych i etycznych liderów współpracujących, jako niezależni przedsiębiorcy, ze znanymi i poważanymi firmami reprezentującymi branżę w Polsce. Podstawowymi celami, jakie klub wyznaczył sobie do konsekwentnego realizowania, są następujące zagadnienia: integracja środowiska MLM, promocja tego biznesu, zainteresowanie społeczeństwa unikalnymi możliwościami, jakie daje ten sektor i w efekcie zwiększenie liczby dystrybutorów w branży, etyka w MLM, prezentowanie i analizowanie obecnej sytuacji branży na rynku, opiniowanie nowych firm MLM, wymiana doświadczenia, rozwiązywanie problemów wewnątrz sektora, edukacja (m.in. organizacja profesjonalnych szkoleń branżowych) oraz działalność charytatywna. Więcej pod adresem: www.klubtopliderowmlm.pl.

Zakon Rycerzy Chrystusa i Świątyni Jerozolimskiej (Templariuszy) w Polsce (Ordo Equites Christi Templique Hierosolymitani in Polonia) odwołuje się do duchowości i tradycji średniowiecznego zakonu templariuszy. Zakon uznaje jedyną właściwość Stolicy Apostolskiej do pełnego kanonicznego odnowienia Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, w tym celu Zakon Rycerski Templariuszy, odwołując się do średniowiecznej tradycji Rycerstwa Chrystusowego działa w oparciu o stosowne przepisy Kodeksu prawa kanonicznego, nauczanie Jednego, Świętego, Powszechnego (Katolickiego) i Apostolskiego Kościoła oraz przepisy wewnętrzne, zgodnie z biblijną zasadą „a fructibus eorum cognoscetis eos”. W dzisiejszej dobie życie templariuszy opiera się w głównej mierze na działalności charytatywnej. Więcej pod adresem: www.nonnobis.eu.

Mogą Cię również zainteresować