Dyrektor generalny firmy Nature’s Sunshine Products został laureatem nagrody CEO Today’s USA Awards

przez Maciej Maciejewski
1492 odsłony

Nature’s Sunshine Products. Można śmiało powiedzieć, że cały network marketingowy biznes ze stajni NSP – pracownicy, dystrybutorzy, kadra zarządzająca, klienci – jest dziś dumny ze swojego lidera numer 1. Terrence Moorehead otrzymał prestiżową nagrodę CEO Today Award 2022.

Terence Moorehead

– Jestem bardzo wdzięczny za przyznanie mi tej nagrody. To wielki przywilej kierować poruszającą się w systemie MLM firmą, której celem jest dostarczanie namacalnych, potężnych wyników. To świadectwo skuteczności naszych strategii i setek ludzi pracujących nad tworzeniem przejmujących historii wokół naszych produktów. Robimy swoje i pracujemy nad tym, aby stać się firmą przyszłości specjalizującą się w suplementach diety – powiedział Terrence Moorehead, dyrektor generalny w Nature’s Sunshine.

Terrence Moorehead dołączył do zespołu Nature’s Sunshine w 2018 roku z konkretnym zadaniem, aby przekształcić firmę w wiodącego konkurenta na szybko rozwijającym się rynku zdrowia i dobrego samopoczucia. Skupia się na obszarze cyfrowym i pozyskiwaniu klientów. Pomimo ostatnich, globalnych wyzwań gospodarczych, jego przywództwo zaowocowało rekordowymi latami.

Imponujące CV Terrence’a pokazuje okres silnego przywództwa i udanych transformacji biznesowych w wielu branżach. Wcześniej był dyrektorem generalnym w Carlisle Etcetera, dyrektorem generalnym Dana Beauty i przez ponad 20 lat zajmował różne stanowiska kierownicze na całym świecie w firmie Avon (Włochy, Kanada, Japonia, USA). Uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Columbia oraz tytuł licencjata z ekonomii i marketingu w Boston College.

CEO Today jest poważaną i opiniotwórczą publikacją dla członków C-Suite wydawaną, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami biznesowymi, innowacjami i liderami. Zwycięzcami nagrody CEO Today USA Award 2022 są ci, którzy wyjątkowo sprostali trudnym wyzwaniom ostatnich kilku lat. Ich działania są uznawane za innowacyjne, strategiczne i kreatywne metody biznesowe. CEO Today wybrał zwycięzców na podstawie połączenia głosowania i badań międzybranżowych.

Mogą Cię również zainteresować