Dyrektor generalny firmy Nature’s Sunshine Products został laureatem nagrody CEO Today’s USA Awards

przez Maciej Maciejewski

Nature’s Sunshine Products. Można śmiało powiedzieć, że cały network marketingowy biznes ze stajni NSP – pracownicy, dystrybutorzy, kadra zarządzająca, klienci – jest dziś dumny ze swojego lidera numer 1. Terrence Moorehead otrzymał prestiżową nagrodę CEO Today Award 2022.

Terence Moorehead

– Jestem bardzo wdzięczny za przyznanie mi tej nagrody. To wielki przywilej kierować poruszającą się w systemie MLM firmą, której celem jest dostarczanie namacalnych, potężnych wyników. To świadectwo skuteczności naszych strategii i setek ludzi pracujących nad tworzeniem przejmujących historii wokół naszych produktów. Robimy swoje i pracujemy nad tym, aby stać się firmą przyszłości specjalizującą się w suplementach diety – powiedział Terrence Moorehead, dyrektor generalny w Nature’s Sunshine.

Terrence Moorehead dołączył do zespołu Nature’s Sunshine w 2018 roku z konkretnym zadaniem, aby przekształcić firmę w wiodącego konkurenta na szybko rozwijającym się rynku zdrowia i dobrego samopoczucia. Skupia się na obszarze cyfrowym i pozyskiwaniu klientów. Pomimo ostatnich, globalnych wyzwań gospodarczych, jego przywództwo zaowocowało rekordowymi latami.

Imponujące CV Terrence’a pokazuje okres silnego przywództwa i udanych transformacji biznesowych w wielu branżach. Wcześniej był dyrektorem generalnym w Carlisle Etcetera, dyrektorem generalnym Dana Beauty i przez ponad 20 lat zajmował różne stanowiska kierownicze na całym świecie w firmie Avon (Włochy, Kanada, Japonia, USA). Uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Columbia oraz tytuł licencjata z ekonomii i marketingu w Boston College.

CEO Today jest poważaną i opiniotwórczą publikacją dla członków C-Suite wydawaną, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami biznesowymi, innowacjami i liderami. Zwycięzcami nagrody CEO Today USA Award 2022 są ci, którzy wyjątkowo sprostali trudnym wyzwaniom ostatnich kilku lat. Ich działania są uznawane za innowacyjne, strategiczne i kreatywne metody biznesowe. CEO Today wybrał zwycięzców na podstawie połączenia głosowania i badań międzybranżowych.

Mogą Cię również zainteresować