Dystrybutorzy Amway pomagają Haiti

przez Katarzyna Wagner
539 odsłony

Po tragicznych trzęsieniach ziemi, jakie nawiedziły niedawno biedne państwo Haiti, dystrybutorzy Amway postanowili dołożyć swoją cegiełkę i pomóc poszkodowanym ludziom z tego kraju.

Kilka dni temu, na dorocznym posiedzeniu firmy w Brunszwiku, współpracownicy tego networku uzbierali 24 000 euro. Do tego dołożyli się dystrybutorzy z niemieckiego oddziału koncernu Amway GmbH z siedzibą w Puncheim k/Monachium, którzy do tej kwoty dorzucili swoje 40 000 euro. Pieniądze zostały przekazane organizacji UNICEF.

– Jesteśmy największą organizacją sprzedaży bezpośredniej w Europie. Teraz nasze umiejętności sprzedawców zostaną wykorzystana na rzecz potrzebujących w Haiti. Solidarność naszych niezależnych partnerów biznesowych z ofiarami trzęsienia ziemi była poruszająca – powiedział Max Black, dyrektor zarządzający.

Ponadto, firma Amway wysłała w zeszłym tygodniu z USA na Haiti dwa samoloty wypełnione produktami pierwszej potrzeby: – Zaangażowanie społeczne jest integralną częścią naszej filozofii. Od 2001 roku jesteśmy partnerem UNICEF w Europie. Pomoc dla Haiti i wspieranie przy tym tej organizacji jest więc dla nas czymś naturalnym – dodał Dimitri Van den Oever, dyrektor Amway GmbH.

Mogą Cię również zainteresować