Dziś w NETWORK TV wystąpił Piotr Domurad

przez Piotr Hoffmann

„Laser czy leser? Jaka jest jakość Twojej koncentracji na działaniu w MLM?” – taki oto temat miał dzisiejszy webinar w NETWORK TV, który poprowadził Piotr Domurad zwany „Katalizatorem Spektakularnych Transformacji”.


W naszym projekcie NETWORK TV wystąpił dzisiaj ze swoim wykładem zatytułowanym „Laser czy leser?” Piotr Domurad – pierwszy w Polsce absolwent i współpracownik Anthony Robbins Trainer’s Academy (San Diego, USA).


Podczas wykładu Piotr zwrócił szczególną uwagę na bardzo istotne aspekty budowania biznesu jakiegokolwiek, lecz podkreślił takie kwestie przedsiębiorczości, które w marketingu sieciowym są szczególnie kluczowe. Działanie na kilku frontach i tracenie cennych sił na uganianie się za dwoma zającami jednocześnie nic człowiekowi nie da, bo i tak oba nam uciekną. To nie prowadzi do niczego dobrego, a do sukcesu w biznesie MLM tym bardziej. Aby odnieść sukces w jakiejkolwiek dziedzinie trzeba się skoncentrować na jednej rzeczy i iść na całość. Dzisiejsze wystąpienie Piotra ukierunkowane więc było na przekazanie słuchaczom takiej idei, iż każdy może zarabiać w MLM tyle, co najlepsi mistrzowie. Trzeba tylko skupić się na jednym celu i w jego centrum zogniskować całą swoją energię.


1 000 000 000 PLN – tyle przychodu mają firmy, dla których w ciągu ostatnich 15 lat Piotr Domurad zbudował sieci sprzedaży i zaprojektował kluczowe systemy pracy. To pierwszy w Polsce absolwent i współpracownik Anthony Robbins Trainer’s Academy (San Diego, USA), w opinii dziesiątek tysięcy uczestników seminariów, najlepszy mówca motywacyjny. Autor i wykonawca cyklu programów telewizyjnych z dziedziny rozwoju osobistego: „Recepta na Sukces” (TVP2, 36 odcinków). Charyzmatyczny lider i efektywny menedżer, współautor niekwestionowanych sukcesów firm ubezpieczeniowych w Polsce, (Commercial Union, Winterthur Życie). Międzynarodowy konsultant z sukcesami w Rosji (Grupa Ubezpieczeniowa RGS), na Ukrainie (doradca prezesa PrivatBank) i we Francji (program konsultacyjny dla kapitanów i załóg 7 najbardziej prestiżowych super-jachtów w Cannes). Pasjonat żeglarstwa, poznawania innych kultur i pomocy w rozwoju tym, którzy tego pragną.

Mogą Cię również zainteresować