Ed Ludbrook będzie szkolił w Anglii

przez Piotr Hoffmann
595 odsłony

Edward Ludbrook to światowy numer jeden wśród znawców, pisarzy i szkoleniowców w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Ponieważ mieszka w Nowej Zelandii niezwykle trudno jest skorzystać z jego inspirujących wykładów w Europie. Dlatego bardzo na miejscu jest poinformowanie wszystkich Czytelników „Network Magazynu” o jego najbliższych planach angielskich.

Jak skuteczne są jego szkolenia? Wystarczy przeczytać komentarze pod publikacją na temat jego ostatniego wykładu dla ekipy Rentierzy.FM Krzysztofa Cybul: „Edward Ludbrook i jego premierowa książka gośćmi struktury Rentierzy.FM”.

Ed Ludbrook jest światowej sławy strategiem i znawcą branży sprzedaży bezpośredniej i network marketingu. Urodził się w Nowej Zelandii. W Australii ukończył prestiżową szkołę wojskową na poziomie uniwersyteckim  – „Royal Military College Duntroon”. Jako inżynier służył w nowozelandzkiej armii do rangi kapitana, a następnie przeniósł się do Londynu, gdzie pracował  w dziedzinie bankowości inwestycyjnej i doradztwa w sprawach strategii (także w firmach działających na zasadach MLM – multi level marketing). Jego szkolenia i seminaria zainspirowały ożywienie w licznych spółkach od Islandii po Indonezję. Jako specjalista w sprawach przywództwa, szkoli więcej liderów w większej ilości przedsiębiorstw i w większej ilości krajów, niż jakikolwiek inny trener z branży.

ReklamaReklama

Już ponad 40 spółek wynajęło Edwarda, aby zbudował ich strategie rozwoju. Wydana po raz pierwszy ok. 20 lat temu, pierwsza książka Edwarda zatytułowana „The Big Picture” wyjaśniała, dlaczego wtedy marketing sieciowy przeżywał koniunkturę. Fakty i analiza strategiczna zostały w niej zaprezentowane w prosty i logiczny sposób. Uzasadnienie nigdy nie zostało zakwestionowane, a książkę sprzedano w ponad milionowym nakładzie w 20 językach.

ReklamaReklama

Pierwsza książka Ludbrooka w języku polskim ukazała się na rynku w 2007 roku i odniosła ogromny sukces. W „Shakeout! Wielki obraz ukazujący dlaczego marketing sieciowy znowu przeżywa rozkwit”, stosując nową strategię zapewniającą analizę i fakty niezbędne, aby przekonać nawet najbardziej zatwardziałych sceptyków, Edward wyjaśnia dlaczego marketing sieciowy jest właśnie teraz odpowiedni do osiągnięcia fortuny. Z nową przenikliwością pokazał, dlaczego tylko ci, którzy znaleźli się na właściwym miejscu i we właściwym czasie osiągną sukces w trakcie tego nowego, globalnego ożywienia branży MLM. Książka szybko zdobyła uznanie wśród polskich, prawdziwych znawców MLM. W 2008 roku wydaliśmy drugą polskojęzyczną książkę Edwarda, zatytułowaną „100% Sukcesu. Podstawy”. Kilka dni temu miała w Polsce premiera jego trzeciej, rewelacyjnej książki „Trener Marketingu Sieciowego”.

W lutym 2014 Ed Ludbrook będzie miał kilka otwartych szkoleń w Anglii, z których może skorzystać każdy zainteresowany. Oto szczegóły:  

Mogą Cię również zainteresować