„Edukacja bez granic” – meeting FM GROUP Polska w Rawie Mazowieckiej

przez Piotr Hoffmann

VII meeting FM GROUP Polska odbył się pod hasłem „Edukacja bez granic” nie tylko ze względu na intensywny i zróżnicowany program szkoleniowy, ale także bliskie otwarcie pierwszej szkoły w Mozambiku, sfinansowanej dzięki hojności właścicieli i dystrybutorów firmy.

Do nowoczesnego Centrum Kongresowego OSSA, 5 listopada 2011 roku, przybyło prawie 600 gości z całej Polski. Kilkugodzinne szkolenie było wyjątkowe pod wieloma względami. Po raz pierwszy w gronie zaproszonych liderów znaleźli się dystrybutorzy będący na poziomach efektywności srebrnej magnolii. Nowością było także oddanie głosu wybranym menedżerom, którzy otrzymali możliwość zaprezentowania swojego autorskiego szkolenia. I wreszcie, w listopadzie przypadła druga rocznica działalności wspieranej przez FM GROUP Fundacji Golden Tulip.

Podczas pierwszej części spotkania przedstawiono najważniejsze informacje dotyczące publikacji na temat firmy i produktów FM GROUP, które mogą dystrybutorom pomóc przy sprzedaży i rekrutacji nowych osób. Zostały zaprezentowane również nowości produktowe, w tym oferta przygotowana przez FM GROUP Mobile. Z dużym zainteresowaniem spotkało się specjalne szkolenie dotyczące znaczenia zapachu i właściwego doboru perfum oraz wód perfumowanych, przygotowane przez Wojciecha Łukę.

Niezwykle ważnym punktem szkolenia było uhonorowanie laureatów programów motywacyjnych „Poławiacze Pereł” i „Wyprawa po wiedzę”. Symbolicznymi czekami nagrodzono także pierwszych zwycięzców „FManii. Wielkiej loterii FM GROUP”. Na scenie zaprezentowały się również nowe diamentowe orchidee: Beata Kondratowicz, Krzysztof Pauch i Leszek Wojda. Wszyscy wyróżnieni otrzymali gratulacje od Katarzyny i Artura Trawińskich.

Drugą część spotkania rozpoczął panel dyskusyjny z udziałem liderów z województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Na pytania Hanny Mieloch z FM GROUP o sukces i metody działania w MLM odpowiadali: Rafał Bieleniewicz, Małgorzata Cybul, Andrzej Kołecki, Marian Wiesław Napieralski, Jarosław Śledzik i Mariusz Zięba.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na prezentacje laureatów akcji „Zostań gwiazdą FM GROUP”. Możliwość zaprezentowania swojego szkolenia i wystąpienia podczas meetingu otrzymali: Iwona Pająk, Filip Globke oraz Piotr Sawicki. Długą owacją na stojąco nagrodzona została wypowiedź Krzysztofa Paucha, diamentowej orchidei. Wszystkie wystąpienia pokazały, że drogi do sukcesu bywają różne, natomiast konieczna jest wiara, wiedza o produktach i systemie oraz codzienna praca. Ważna jest także odpowiednia motywacja „od” i „do”, o czym przypomniał wszystkim swoim wystąpieniem Szymon Gruszka, trener FM GROUP.

Ważnym punktem meetingu była również prezentacja Fundacji Golden Tulip, świętującej w listopadzie 2011 roku drugą rocznicę działalności. Otwarcie budowanej przez fundację szkoły jest coraz bliższe. Podczas prezentacji można było prześledzić poszczególne etapy budowy i poznać warunki życia w Mozambiku. Spotkanie tradycyjnie już zakończyła filmowa niespodzianka – prezentacja animacji „10 kroków do sukcesu”, która już niedługo zostanie dołączona do materiałów szkoleniowych FM.

(Fot. T. Jastrzębski)

Mogą Cię również zainteresować