Edukacyjna niespodzianka od Network Magazynu

przez Piotr Hoffmann

Od piętnastu lat nasza redakcja powtarza, że edukacja finansowo-ekonomiczna jest jednym z najważniejszych elementów budowania biznesu. Każdego. Dlatego wspólnie z organizatorami tej niezwykłej konferencji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego…

Edukacja finansowo-ekonomiczna to klucz do wszelkiego postępu. Tak, jak w XX wieku ludzkości udało się prawie całkowicie wyeliminować nieumiejętność czytania i pisania w krajach rozwiniętych, tak w XXI wieku dzięki edukacji finansowej możemy wyeliminować nieumiejętność zarządzania i pomnażania własnego majątku. W taki sposób, aby zapewnić sobie wolność i bezpieczeństwo finansowe.

Najpierw, z myślą o poszerzaniu wiedzy i świadomości z zakresu biznesu oraz finansów, powstała inicjatywa eventu zatytułowanego „XIV kompetencji, które pozwolą Ci osiągnąć niezależność finansową i przeżyć wspaniałe życie”. Organizatorzy tego przedsięwzięcia doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że nie każdego stać na dostęp do szkoleń i technik z najwyższej półki. Dlatego ta konferencja jest szansą dla każdego, kto chce w szybkim tempie zmienić swoje zawodowe życie i jest w stanie docenić ten ogrom wiedzy, który specjaliści przekazują.

Podstawowym celem konferencji jest zbudowanie świadomości w obrębie edukacji finansowej, dzięki której będziecie mogli bardziej świadomie podejmować swoje przyszłe decyzje i nie dacie się oszukać. Poznacie ciekawych ludzi, którzy myślą tak, jak Wy! Dowiecie się co robić, aby budować skuteczne relacje biznesowe, które będą rozwijać Waszą karierę. Być może poznacie swojego przyszłego partnera biznesowego? Na 100% dowiecie się, jak szukać wiedzy na rynku i znaleźć swojego mentora, który pomoże Wam realizować Wasze cele. Zdobędziecie nie tylko wiedzę, ale i możliwość realnego poznania ekspertów oraz zadania im pytań.

Kluczem do bogatego życia są wiedza i umiejętności finansowe. Wbrew powszechnym opiniom, pieniądze nie rozwiązują problemów finansowych, ale edukacja finansowa – tak. Mając wyższą inteligencję finansową, będziecie potrafili odróżnić dobre inwestycje od złych, prawdziwe porady finansowe od manipulacji i sami zadecydujecie, które inwestycje są dla Was odpowiednie. Zwiększając swoją finansową inteligencję, lepiej poradzicie sobie z finansowymi problemami i wyzwaniami, którym musicie stawiać czoła.

Ta konferencja jest dla Ciebie, jeśli:

  • prowadzisz działalność, wykonujesz wolny zawód, budujesz markę osobistą
  • lub działasz w strukturach MLM
  • pracujesz na etacie, ale wiesz, że nie chcesz, aby tak było zawsze
  • pragniesz wziąć życie w swoje ręce i zacząć realizować plany
  • chcesz zapanować nad finansami i ogarnąć domowy budżet
  • chcesz efektywnie zarządzać finansami w swojej firmie
  • chcesz nauczyć się pozyskiwać i zarządzać kontaktami, co sprawi, że Twój biznes ruszy do przodu, a kariera zawodowa nabierze tempa i osiągniesz sukces
  • chcesz przełamać bariery i wejdziesz na nowy etap finansowego bezpieczeństwa
  • chcesz poznać środowisko ludzi, którzy wspierają się i dzielą doświadczeniem z zakresu rozwoju biznesu oraz budowania niezależności finansowej!

Specjalnie dla naszych Czytelników

Każdy kto na tej stronie www.14kompetencji.graomilion.pl zakupi bilet z pakietu „Media Ticket” i oczywiście weźmie udział w tej konferencji, otrzyma od naszej redakcji specjalne bonusy, które świetnie wspomogą start lub rozwój Waszego biznesu – całostronicowa reklama oraz wywiad w najbliższym wydaniu drukowanej wersji Network Magazynu. A potem dodatkowo publikacja tego artykułu na naszym portalu internetowym.

To są kwestie, które zrobimy raz, a będą na Was pracowały – budując Wam markę i wizerunek – do końca świata. I jeden dzień dłużej.   

Mogą Cię również zainteresować