Edward Ludbrook – najświeższe prognozy dla MLM

przez Maciej Maciejewski
1337 odsłony

Tego faceta przedstawiać nie trzeba. Światowej sławy strateg, mówca, znawca i trener marketingu sieciowego. Jego książki i programy audio osiągnęły już sprzedaż ponad 2 milionów kopii w 20 językach na całym świecie…

Ed Ludbrook w hotelu Ossa, październik 2013Ed Ludbrook w hotelu Ossa, październik 2013

Prawdziwą pasją Edwarda jest kierownictwo sieci. W swoim przedmiocie szkoli więcej liderów, niż jakikolwiek inny trener na świecie. Od umiejętności szkolenia po programy na zamówienie dla najlepszych top liderów. Jako konsultant do spraw rozwoju sieci MLM pracował z ponad 50 różnymi organizacjami networkowymi, aby stworzyć im rozmach od Islandii po Indonezję. Jego klienci uzyskali ponad miliard dolarów sprzedaży i osiągnęli sukces najwyższych lotów. Autor takich bestsellerów o MLM jak: „The Big Picture”, „Shakeout”, „100% Sukcesu” czy „Tidalwave”. 

Ostatnio Ed gościł w Polsce na zaproszenie grupy Rentierzy.FM Krzysztofa Cybul z firmy FM GROUP. W październiku 2013 roku w hotelu Ossa dał tej ekipie niesamowite szkolenie, które wszyscy zapewne pamiętają do dziś. W dniu prelekcji miała również miejsce premiera jego trzeciej w języku polskim książki „Trener Marketingu Sieciowego”

ReklamaReklama

Nam udało się tuż przed samym wykładem porozmawiać z tym niesamowitym człowiekiem do kamery. W filmie zamieściliśmy również komentarze kilku liderów z grupy Rentierzy.FM – Wojciech Scheffs, Piotr Popielas, Krzysztof Kamyk, Monika Cybul, Mateusz Knypiński i Krzysztof Cybul, którzy wypowiedzieli się już po pamiętnym wykładzie Edwarda. Zapraszamy:

WAŻNE! Edward Ludbrook wystąpi 1 maja 2014 roku w warszawskim hotelu Marriott podczas EFBA 2014 – historycznego, unikatowego przedsięwzięcia edukacyjno-promocyjnego w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego! Wszelkie informacje na ten temat tutaj www.efba.pl oraz codziennie świeże na portalu Facebook: Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego.

Mogą Cię również zainteresować