EFBA 2014. Zaproszenie prelegentów!

przez Piotr Hoffmann
584 odsłony

To będzie ewenement w historii branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego na skalę świata. Jeszcze nikomu nie udało się zorganizować szkolenia, podczas którego z jednej sceny, w tym samym czasie, będą edukowały dwie najważniejsze osoby w tym biznesie!

Taką akcję na pewno udało nam się zorganizować po raz pierwszy w historii branży, a kto wie, czy nie jest to jedyna szansa, abyś mógł ich teraz zobaczyć i pobrać od nich profesjonalne lekcje? I to w Polsce! Edward Ludbrook z Nowej Zelandii i Michael Strachowitz z Niemiec – dwóch super znawców, świetnych mówców, niezastąpionych strategów biznesu MLM przekaże nam najważniejsze aspekty skierowane prosto na sukces i wysokie prowizje. To będzie potężna dawka mocnej energii i edukacji najwyższych lotów.

A obok nich Martin Geiger, Jarosław Zych, Paweł Borecki, dr Dariusz Tarczyński i kilku gości specjalnych, o których poinformujemy później. To szkolenie wystrzeli Wasz biznes na network marketingowe wyżyny!  Wczoraj skończyliśmy montaż filmu, w którym prelegenci dali malutki sygnał o tym, co nas czeka 1 maja 2014 roku w warszawskim hotelu Marriott na przedsięwzięciu Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego:

WAŻNE! Podstawowe bilety Silver na EFBA 2014 są w cenie 449 zł brutto. Do 20 marca br. w przedsprzedaży mamy dla Was cenę promocyjną. Tylko 349 zł brutto! Więc nie zwlekaj. Kup bilet teraz a zaoszczędzisz 100 zł!

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Polub nas na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/pages/EFBA/1424445311136025?fref=ts

Mogą Cię również zainteresować