EFBA 2015. PIERWSZY ETAP ZA NAMI!

przez Adam Ostrowski
157

Etap, w którym wspólnie głosowaliśmy wybierając mówców najbliższego Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego – w skrócie EFBA. Druga edycja tego cieszącego się w branży MLM wielkim zainteresowaniem szkolenia edukacyjnego odbędzie się 31 stycznia 2015 roku w Warszawie.

Czym jest EFBA?

Pierwsza edycja EFBA odbyła się 1 maja 2014 roku. Nasze forum to kuźnia liderów polskiego MLM i sprzedaży bezpośredniej. To miejsce, gdzie od najlepszych – praktyków reprezentujących ten biznes i nie tylko – dowiesz się i nauczysz, jak w tej branży osiągać sukces i być na szczycie. Dlatego tak istotne jest, aby prelegentami naszych spotkań były osoby mogące poszczycić się sukcesem realnym – wynikami materialnymi, ale nie tylko.

I Etap – głosowanie

Pierwszy etap przygotowań do EFBA 2015 polegał na wybraniu prelegentów. Na tym etapie, każdy z Was mógł oddać głos na wybranego przez siebie mówcę, człowieka, lidera, przywódcę, który Waszym zdaniem powinien pojawić się na scenie. Każdemu z Was dziękujemy za zaangażowanie się w ten proces. To dzięki Waszym głosom wytypowani zostali potencjalni prelegenci naszego forum.

Najbliższe dni poświęcimy na ustalenia ze zwycięzcami szczegółów ich wystąpień, tak, aby opracować całościową agendę spotkania. Dla przypomnienia zwycięzcami naszego plebiscytu zostali:

  • Dariusz Holeniewski – 560 głosów
  • Bogumiła Sroka – 210 głosów
  • Piotr Mosio – 126 głosów

Zwycięzcom GRATULUJEMY. Jeśli tylko wyrażą chęć i będą dysponowali wolnym czasem, to właśnie ONI pojawią się na naszym spotkaniu:

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego

31 stycznia 2015 roku

Hotel Gromada – Warszawa, ul. 17 stycznia 32

II Etap – przedsprzedaż

Już na początku września br. poinformujemy Was o dalszych szczegółach EFBA 2015, a więc terminach sprzedaży biletów i cenach. Wszystkim tym, którzy zapisali się na promocyjny bilet na stronie www.efba.pl gratulujemy. Macie gwarancję na najlepszą cenę za bilet.

EFBA, ale nie tylko…

Dokładnie. Ta EFBA będzie wyjątkowa. Wykładom będzie towarzyszyła inauguracja pierwszego w historii polskiego konkursu branży marketing sieciowy – MLM BUSINESS AWARDS (w skrócie MBA)! To znów historyczne przedsięwzięcie, historyczna chwila. Podczas pierwszej edycji konkursu MBA przewidujemy przyznanie nagród w 5 kategoriach za działalność w roku 2014:

  • TOP Lider MLM
  • TOP Lider MLM – Debiut Roku
  • TOP Firma MLM
  • TOP Firma MLM – Debiut Roku
  • TOP Team MLM

Konkurs podzielony będzie na dwie fazy. W pierwszej zarejestrowani użytkownicy portalu Networkio.eu będą mogli zgłaszać swoje kandydatury w poszczególnych kategoriach i oddawać głosy. W drugim etapie, spośród zgłoszonych kandydatów Kapituła Sędziowska konkursu wybierze zwycięzców. I żeby było jasne – bez żadnych opłat wstępnych, bez żadnej ściemy. A wszystko oczywiście na podstawie twardych dowodów, rzetelnych faktów i sprawdzalnych danych…

Oficjalne i uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas EFBA w Warszawie – 31 stycznia 2015 roku.

O szczegółach konkursu MLM BUSINESS AWARDS poinformujemy Was już wkrótce! Obserwujcie również profil wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

Mogą Cię również zainteresować