EFBA 2015. Startujemy o 17:00!

przez Adam Ostrowski
638 odsłony

Już dzisiaj o 17:00 startujemy z przedsprzedażą biletów na najważniejsze wydarzenie branży MLM w 2015 roku – Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego. To będzie już druga edycja tego historycznego szkolenia.

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2015 roku w warszawskim hotelu Gromada i weźmie w nim udział blisko 2 000 liderów branży DS/MLM z Polski i Europy.

Dlaczego Ty powinieneś również się tam znaleźć i już dzisiaj kupić bilet?

Po pierwsze jest to dla Ciebie niepowtarzalna okazja, aby od najlepszych w branży i nie tylko, dowiedzieć się CO i JAK zrobić, żeby osiągnąć sukces i zrealizować marzenia. Na EFBA 2015 prelegentami będą:

  • Bogumiła Sroka
  • Dariusz Holeniewski
  • Piotr Mosio
  • Tomasz Kammel
  • Fabian Błaszkiewicz

Dokładny plan spotkania oraz sylwetki naszych gości znajdziesz na stronie:

www.efba.pl

Po drugie na najbliższej edycji EFBA będzie miało miejsce rozstrzygnięcie pierwszego prestiżowego konkursu branżowego – MLM BUSINESS AWARDS. W tej chwili projekt jest w trakcie oddawania głosów na osoby nominowane do konkursu (jeśli jeszcze nie oddałeś swojego głosu, to koniecznie to zrób na portalu Networkio.eu). W drugim etapie kapituła sędziowska wyłoni zwycięzcę w każdej kategorii (jest ich sześć). Zwycięzców poznamy właśnie podczas EFBA – 31 stycznia 2015 roku w Warszawie.

Sam widzisz – jeżeli poważnie traktujesz swoją pracę i biznes w branży MLM, pieniądze chcesz również zarabiać a nie tylko wydawać, udział w EFBA 2015 to tzw. „must be”. To miejsce, w którym Najlepsi spotykają Najlepszych!

Tylko do 26 października br. masz szansę na promocyjne ceny biletów – już od 349 zł – i szansę na zaoszczędzenie ponad 100 zł na bilecie.

Wejdź TERAZ na stronę www.efba.pl i kup swój bilet do SUKCESU!

PS. Wszystkie osoby, które zapisały się na stronie www.efba.pl na przedsprzedaż, prosimy o cierpliwość. Jutro wszyscy otrzymacie e-mailem specjalny kod, za pomocą którego kupicie bilet w cenie 299 zł. 

A tak było na EFBA 2014 w maju br.:

Mogą Cię również zainteresować