EkoSpołeczność w MLM

przez Katarzyna Wagner
579 odsłony

26 czerwca 2010 roku byliśmy z reporterskim zoomem w warszawskim hotelu Raddison, gdzie odbyła się konferencja inaugurująca EkoSpołeczność w Polsce. Spotkanie zorganizowała działająca w systemie marketingu sieciowego nowa, polska firma MyEco Life.

Kinga Nowakowska, prezes zarządu MyEco Life
Kinga Nowakowska, prezes zarządu MyEco Life

Jak przystało na firmę propagującą zdrowy tryb życia, konferencja rozpoczęła się od powitania gości ekologiczną kawą. Po krótkiej degustacji usłyszeliśmy przemówienie Kingi Nowakowskiej – prezes zarządu, która m.in. powiedziała: – Aby odnieść wielki sukces, trzeba nie tylko pracować, ale także marzyć. Nie tylko planować, ale przede wszystkim wierzyć. Odnosząc sukces w biznesie macie prawdziwy wpływ na otaczającą Was rzeczywistość.

Zachęcając do budowania innego, zdrowego świata, opowiedziała o genezie i pierwszych miesiącach EkoSpołeczności, o zespole i wynikach, a także o potędze pozytywnej motywacji. Po tym wystąpieniu na scenę wyszedł żeglarz regatowy, mistrza świata w klasie Star, zdobywca pierwszego w historii polskiego żeglarstwa złotego medalu olimpijskiego – Mateusz Kusznierewicz. Ten znany wszystkim i lubiany sportowiec mówił o tym, że sukces nie przychodzi do nas, lecz, że to my musimy iść ku niemu. Uczył networkerów, jak znaleźć w sobie coraz większe pokłady motywacji, energii i siły, jak pokonać swoje słabości i wyjść bez szwanku z każdego sztormu. Na koniec konferencji poznaliśmy najskuteczniejszych menedżerów w tym młodziutkim przedsięwzięciu. Odbyło się rozstrzygnięcie konkursów, a prezes Kinga Nowakowska wręczyła za najlepsze osiągnięcia wiele nagród.

Mogą Cię również zainteresować