Ekskluzywny router WiFi

Routery WiFi to urządzenia, do których większość z nas nie przywiązuje szczególnej uwagi. Nie wyróżniają się designem i stawiamy je tam, gdzie przeszkadzają najmniej. Jednak Asus chce udowodnić, że taki sprzęt może mieć zarówno ogromne możliwości, jak i świetny design.


Asus RT-N56U Black Diamond to router, który nie przyniesie nam wstydu zajmując centralne miejsce w naszym domu. Urządzenie wyróżnia się stylowym wzornictwem, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w wizerunek nowoczesnego mieszkania.

W parze ze świetnym designem idą duże możliwości urządzenia. Router jest wyposażony w gigabitowy, 4 portowy switch, 2 porty USB 2.0, które możemy wykorzystać do podpięcia dysku i udostępniania zasobów i jeden WAN, sprzętową akcelerację translacji adresów NAT, 128 MB pamięci RAM, 8 MB flash i obsługuje technologię Plug-n-surf ułatwiającą tworzenie sieci. Obsługuje 2 pasma transmisji – 2,4 GHz (802.11b/g/n) oraz 5 GHz (802.11a/n). Maksymalna prędkość przesyłu danych za pośrednictwem sieci WiFi wynosi 300 Mbps. Sugerowana cena opisywanego routera WiFi wynosi 137,90 euro.

Mogą Cię również zainteresować