Elegancki George i inteligentna Emma

przez Dariusz Zieliński
718 odsłony

Działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej polska spółka DLF została autoryzowanym przedstawicielem marki Stadler Form i wprowadza do swojej oferty nowe urządzenia. George i Emma służą do oczyszczania i nawilżania powietrza.

GeorgeGeorge

Nasze ciało, które w 60% składa się z wody, potrzebuje dziennie kilkunastu tysięcy litrów powietrza. Dlatego tak ważne jest, aby było ono odpowiednio nawilżone oraz pozbawione substancji szkodliwych. Choć aerozole atmosferyczne i pyły zawieszone pozostają najbardziej niebezpieczne dla naszego zdrowia, to nie można zapominać o innych szkodliwych substancjach, które cały rok funkcjonują w naszych domach. Nadmiernie wysuszone powietrze występuje z kolei głownie w okresie grzewczym, gdy wilgotność powietrza spada poniżej 30%, zamiast kształtować się na poziomie 40-60%. Wówczas panują warunki, które skutkować mogą wysuszeniem błon śluzowych nosa, co uniemożliwia organizmowi odpowiednie przygotowanie powietrza w drodze do płuc. Innymi zagrożeniami są występowanie suchości oczu i ust, podrażnienie gardła czy rozwój drobnoustrojów. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać urządzenia, które przywrócą optymalne parametry powietrza.

George. Stadler Form George

Atrakcyjnie wyglądający George posiada technologię Adaptive Humidity, która sprawia, że jest w stanie rozprowadzić w pomieszczeniu oczyszczone i odpowiednio nawilżone powietrze. To najnowszy model nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza od firmy Stadler Form. Ten pogromca suchego i zanieczyszczonego powietrza właśnie znalazł się w polskiej ofercie importera i dystrybutora marki – DLF Sp. z o.o. George zadba o nawilżenie oczyszczonym powietrzem pomieszczeń o powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Jego obracający się w wodzie dysk filtruje najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Atrybutem George’a w walce o nasze zdrowie jest wbudowany higrostat, który pozwala na utrzymanie pożądanego poziomu wilgotności. Do wyboru mamy tryby 40%, 45%, 50%, 55% lub tryb ciągły.

Jak we wszystkich urządzeniach marki Stadler Form mamy do czynienia z designem na najwyższym poziomie. Za projekt George’a odpowiada główny projektant marki – Matti Walker. Minimalistyczna obudowa została wykonana z najwyższą starannością, z najwyższej jakości tworzyw. George zdobył uznanie ekspertów w dziedzinie designu, za co otrzymał odznaczenie – 2019 Platinum Winner w European Product Design Award. Urządzenie jest już dostępne w oficjalnym sklepie marki oraz u partnerów handlowych.

Emma – inteligentny nawilżacz

Aby żyć potrzebujemy powietrza. Niestety nie możemy go zobaczyć, posmakować lub usłyszeć. Dziennie wdychamy do 12 000 litrów powietrza. To równowartość 1/4 powietrza wewnątrz balonu wprawianego w ruch gorącym powietrzem. To pokazuje jak ważna jest jego odpowiednia jakość. Emma jest idealnym sprzymierzeńcem w walce z suchym powietrzem. Produkowana przez nią delikatna mgiełka poprawi samopoczucie i koncentrację oraz zapewni spokojny sen.

Mała, ale potężna

Emma od Stadler Form jest lekka i kompaktowa, więc idealnie nadaje się dla każdego, kto kocha podróżować i zależy mu na odpowiednim nawilżeniu powietrza. To idealny kompan w podróży. Kiedy zobaczysz Emmę po raz pierwszy, możesz mieć wrażenie, że skądś znasz ten kształt. Jednak nie jest to zwykła „butelka na wodę”. Jej pomysłowa i praktyczna konstrukcja sprawia, że dopasuje się do każdego wnętrza.W zestawie z urządzeniem znajdziemy też poręczny woreczek podróżny, który ułatwi zabranie jej do walizki nawet podczas dalekich eskapad.

Nowoczesny design Emmy pasuje tak naprawdę do każdego pomieszczenia. Musimy tylko zadbać o dostęp do gniazda zasilania lub urządzenia z portem USB, które zasili nawilżacz w niezbędną do pracy energię. Dwa różne ustawienia pozwalają dostosować wydajność nawilżania do potrzeb. Na niższym ustawieniu jest bardzo cicha i dlatego idealna do sypialni. Jej diody LED mogą być przygaszone lub całkowicie niewidoczne.

Emma sprawi, że w każdej chwili można cieszyć się idealnie nawilżonym powietrzem. Szczególnie w okresie jesieni i zimy, kiedy zmiany temperatury są drastyczne, a nasze drogi oddechowe narażone na ciągłe wahania pogody. Emma zapewni, że każdy głęboki oddech będzie tym najlepszym dla całego organizmu. Za projekt tego inteligentnego nawilżacza odpowiadają szwajcarscy projektanci – Fabian Bernhard i Thomas Burkard. Produkty są już dostępne w sprzedaży u partnerów handlowych.

Autoryzowanym importerem i dystrybutorem urządzeń Stadler Form w Polsce jest firma DLF Sp. z o.o. z Gdyni. Podmiot ten istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. takich marek jak: iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Kohersen Mycook, FoodSaver, Breville, Laurastar, Segway.

Mogą Cię również zainteresować