Elitarne warsztaty z dr Dariuszem Tarczyńskim

przez Maciej Maciejewski

Rozmowa w naszym życiu odgrywa ważną rolę. Bardzo istotną, jak nie kluczową rolę, dialog odgrywa w biznesie. W każdym, a w sprzedaży – to już diametralną. Jednakże… czasem słyszymy jedno, a tak naprawdę chodzi o coś zupełnie innego. Jak wychwycić sensy i znaczenia wypowiadane „między wierszami”?

Elitarne warsztaty dr Tarczyńskiego w LanckoronieElitarne warsztaty dr Tarczyńskiego w Lanckoronie

Po publikacji reportażu „Dr Tarczyński edukował grupę SmartLider” odebrałem od Czytelników „Network Magazynu” setki telefonów i e-maili. „Co się tam działo? A kto to jest? A jak można wziąć udział w jego szkoleniu? Maciek… Please”. Wszystkim odpowiadałem: spokojnie, przyjdzie czas, to z pewnością o tym napiszę. I co? Słowo się rzekło. A słowo szlachcica…

ReklamaReklama

Rozmowa w naszym życiu odgrywa ważną rolę. Bardzo istotną, jak nie kluczową rolę, dialog odgrywa w biznesie. W każdym, a w sprzedaży – to już diametralną. Jednakże… czasem słyszymy jedno, a tak naprawdę chodzi o coś zupełnie innego. Jak wychwycić sensy i znaczenia wypowiadane „między wierszami”? Jeśli to potrafimy – dotykamy najbardziej prawdziwego przekazu. Kiedy poznajemy wielopoziomowość wypowiedzi i bogactwo znaczeń wypowiadanych na co dzień słów, zaczynamy słyszeć i rozumieć więcej.

Elitarne warsztaty dr Tarczyńskiego w LanckoronieElitarne warsztaty dr Tarczyńskiego w Lanckoronie

Analiza wypowiedzi to unikalna i wyjątkowo skuteczna technika stosowana w komunikacji interpersonalnej i negocjacjach biznesowych. Z pełną odpowiedzialnością zapraszam więc na najbliższy warsztat z dr Dariuszem Tarczyńskim, który będzie edukował w tym nader ważnym dla biznesu MLM temacie już 18 stycznia 2014 roku w Łodzi. Wolnych miejsc jest tylko kilka! Załatwiłem je specjalnie dla naszych Czytelników. Warsztat „TECHNIKI NAO W KOMUNIKACJI – KONTEKSTOWA ANALIZA WYPOWIEDZI” a w nim m. in.: wielopoziomowość wypowiedzi, słowa klucze, kontekstowa analiza i interpretacja wypowiedzi. Mówiłem już, że wolnych miejsc jest tylko kilka?

Elitarne warsztaty dr Tarczyńskiego w LanckoronieElitarne warsztaty dr Tarczyńskiego w Lanckoronie

Dr Dariusz Tarczyński jest psychologiem, trenerem biznesu, coachem, autorem książek: „Jak odczytać człowieka z wyglądu”, „Zrozumieć człowieka z wyglądu”, „Psychografologia”, „Słowa klucze”. Autor wielu publikacji prasowych poświęconych komunikacji oraz nieinwazyjnej analizie osobowości w oparciu o analizę wyglądu czy interpretację wypowiedzi. Wielokrotnie zapraszany jako ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji do porannych programów TVP 1 , TVP II, TV Polsat Biznes.

Czas trwania: szkolenie jednodniowe, 8 jedn. dydakt. (godz.9:00-17:00) .

Koszt: na hasło „Network Magazyn” jedyne 630 zł netto. Zgłoszenia tylko do dnia 12 stycznia 2014 na adres: [email protected] lub Katarzyna Tarczyńska tel.: 604 103 073.

Polecam, bo to mistrzostwo świata

Maciej Maciejewski

redaktor naczelny

Network Magazyn

www.grupamlm.pl

Mogą Cię również zainteresować