EQOLOGY. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1006 odsłony

Czy wiesz gdzie i jak wyrabia się „najlepszy” kwas Omega 3 na świecie? Oto wywiad z Dariuszem Gawronem – człowiekiem, który wprowadza na polski rynek wywodzącą się z Norwegii network marketingową firmę EQOLOGY.

Dariusz Gawron & Maciej MaciejewskiDariusz Gawron & Maciej Maciejewski

W jakim celu po 20 latach życia za granicą wracać do Polski? Jakie jest podejście do zagadnienia health & wellness w Skandynawii? Po co zażywać kwas Omega 3? Kto przetwarza dorsze na kutrach? Jak dzięki niektórym suplementom diety zaoszczędzić na fryzjerze? Dlaczego farmacja rządzi światem i co ma z tym wspólnego Goździkowa? Kto cierpi na syndrom niespokojnych stóp? A kto kim manipuluje? Ludzie lekarzami czy odwrotnie?

O tego typu zagadnieniach rozmawiam z Dariuszem Gawronem, który po 20 latach życia na ziemi duńskiej wrócił do kraju aby propagować zdrowy styl życia i szerzyć wśród społeczeństwa zbawienny dla organizmu wpływ zażywania kwasów Omega 3. Oto wywiad: 

PS. Bardzo dziękuję ekipie kawiarni „Cafe Chopin” znajdującej się na parterze hotelu Qubus w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 za udostępnienie lokalu do nagrania filmu. I to w godzinach z pewnością bardzo nieodpowiednich dla sympatycznej załogi. Wielkie dzięki!

Mogą Cię również zainteresować