Firma Eskadra Events zorganizowała trzy konferencje dla Oriflame Poland

przez Marek Wyrzychowski
639 odsłony

Przygotowane przez Eskadrę Events noworoczne konferencje-seminaria dla Oriflame Poland skierowane były do konsultantów oraz menedżerów firmy z całej Polski.

Przygotowane przez Eskadrę Events noworoczne konferencje-seminaria dla Oriflame Poland skierowane były do konsultantów oraz menedżerów firmy z całej Polski. Na imprezach, które odbyły się kolejno w Warszawie, Wiśle i Poznaniu,  obecnych było prawie 2000 gości. Podstawowy cel konferencji to przedstawienie planów rozwoju oraz strategii Oriflame, a także prezentacja nowych produktów.

Konferencje zostały przygotowane w konwencji olimpijskiej. Parada flag, sztafeta, podpalenie znicza oraz wizualizacje inspirowane tematyką olimpiad, to tylko niektóre z elementów budujących niesamowitą, sportową atmosferę wśród przybyłych gości.
Prowadzący seminaria wcielili się w role trenerów kadry olimpijskiej, a współpracownicy Oriflame co raz poddawani byli różnym sportowym wyzwaniom, zaś najlepsi z najlepszych – czyli wyróżnieni menedżerowie otrzymali w nagrodę za swe wybitne osiągnięcia złote olimpijskie medale. W przerwach pomiędzy poszczególnymi częściami imprezy, odbywały się energetyzujące występy profesjonalnych cheerleaderek. Podczas konferencji odbyła się także premiera nowej linii produktów  zakresu wellness wprowadzanych przez Oriflame na rynek. Premiera poprzedzona została specjalnym pokazem laserowym. Gościem specjalnym był Piotr Bałtroczyk, którego każdy występ został bardzo pozytywnie przyjęty przez dystrybutorów firmy.

(Marek Wyrzychowski)

Mogą Cię również zainteresować