EuCO ratuje finał WOŚP we Wrocławiu

przez Piotr Hoffmann
586 odsłony

08.01.2009:EuCO ratuje finał WOŚP we Wrocławiu Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.
Dzięki EuCo przed Szpitalem Onkologicznym we Wrocławiu odbędzie się specjalny pokaz sztucznych ogni „Światełko do nieba”. Pozwoli to ciężko chorym dzieciom na uczestnictwo w wyjątkowym widowisku.

Dzięki EuCo przed Szpitalem Onkologicznym we Wrocławiu odbędzie się specjalny pokaz sztucznych ogni „Światełko do nieba”. Pozwoli to ciężko chorym dzieciom na uczestnictwo w wyjątkowym widowisku. Pozostała część środków finansowych ofiarowana przez EuCO, zostanie przeznaczona na produkcję i emisję spotów reklamowych w TVP3 Wrocław, zachęcających do uczestnictwa w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 11 stycznia 2009 roku we Wrocławiu.

– Robimy świetną inwestycję, bo gromadząc rzesze ludzi dobrej woli w jednym miejscu, pomagamy zebrać ogromne kwoty dla potrzebujących dzieci. Jak pokazuje historia ostatnich finałów Orkiestry, każda złotówka zainwestowana w organizację takich wydarzeń, zwraca się dziesięciokrotnie – podkreślił Krzysztof Lewandowski, prezes Europejskiego Centrum Odszkodowań.

EuCO od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Spółka została wyróżniona za swoją działalność medalem 15-lecia Fundacji WOŚP. Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. z Legnicy to największa w Polsce firma pomagająca w uzyskiwaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, działająca w systemie marketingu sieciowego. EuCO aktywnie wspiera akcje charytatywne dzięki Fundacji „EuCO dzieciom”. Od początku działalności firma przekazała na rzecz potrzebujących pół miliona złotych.

(Piotr Hoffmann)

 

Mogą Cię również zainteresować