European & World Rally VIENNA 2011

przez Maciej Maciejewski

W dniach 15-16 kwietnia 2011 nasz reporterski zoom dotarł na imprezę niesamowitą. Wzięliśmy udział w Światowym i Europejskim Zjeździe firmy Forever Living Products International, który w tym roku odbył się w stolicy Austrii – Wiedniu.

ee

Nad wyraz sprawna i profesjonalna organizacja, inteligentne i niekonwencjonalne pomysły widowiskowo-artystyczne, unosząca się wokół atmosfera współpracy i przyjaźni, a przede wszystkim ogrom całego przedsięwzięcia wywarły na nas wrażenia, które pozostaną w naszej pamięci do końca życia.

W tym roku network marketingowy koncern Forever Living Products połączył zjazd światowy ze zjazdem europejskim. Do Wiener Stadthalle z całego świata przybyło (uwaga!) 12 000 osób na co dzień współpracujących z tą firmą. – Liderzy z innych kontynentów byli pod ogromnym wrażeniem tego wydarzenia i zgodnie przyznali, że takiej imprezy jeszcze nie widzieli! Mieliśmy okazję uczyć się od najlepszych z najodleglejszych zakątków naszego globu. Sobotni dzień rozpoczął się od fenomenalnych szkoleń, które poprowadzili m.in. Lino Barbosa z Brazylii, Simon Davidson z Indii i John Ekperigin z Nigerii – cóż za porcja inspiracji i motywacji! – stwierdził Rex Maughan, chairman of the board & CEO FLP.

Dyrektor firmy na Polskę, Jacek Kandefer zauważył: – Podczas zjazdu można było kupić przeurocze „Aloe Baby”, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie tragedii, która nawiedziła nie dawno Japonię. Co więcej, Rex obiecał, że podwoi uzyskaną w ten sposób kwotę! Osoby wychodzące w tym roku na scenę nie otrzymywały kwiatów. Pieniądze przeznaczone na ich zakup również przekazano Japonii, co spotkało się z ogromnym aplauzem zgromadzonych. Chęć działania dla dobra innych wspaniale było widać podczas przemówień top liderów i dystrybutorów odbierających największe czeki. John Curtis i Jayne Leach odebrali najwyższy czek na kwotę 540 777, 11 euro!

– W Wiedniu byliśmy razem z żoną Agnieszką – wspomina budujący swój biznes w FLP oraz członek zainicjowanego przez „Network Magazyn” Klubu TOP Liderów MLM Piotr Wojtyna. – Wspaniałe dwa dni emocji, pozytywnej energii oraz mocnej i skutecznej wiedzy rzemiosła biznesowego. Rex kolejny raz powtarzał: „Forever to największa szansa na świecie!” Rex nadal sam aktywnie rekrutuje nowych dystrybutorów. Ma w zwyczaju z rozmówcą zadawać często jedno pytanie: „A właściwie to czemu jeszcze nie jesteś w Forever?” Pewnie to ewenement wśród właścicieli firm MLM.

O komentarz poprosiliśmy również Bogumiłę Srokę, członka elitarnego klubu prezydenckiego FLP oraz Klubu TOP Liderów MLM: – Wiedeń jest wymarzonym miastem dla każdego, kogo interesuje historia, architektura i sztuka – wspomina Bogusia. – Zamieszkaliśmy w luksusowym Grand Hotelu Wien. Na kolację powitalną Rex Maughan zaprosił nas do Ceremonial Hall, przepięknej sali w Hofburg Palace. W apartamentach, w których mieszkali Cesarz Franciszek Józef i Elżbieta – piękna Sisi, mieści się obecnie muzeum. Mieliśmy okazję zwiedzić również pałac Schonbrunn i piękny park – ogród w stylu francuskim. Dwa dni Zjazdu Europejskiego i Światowego to niezapomniane przeżycia – jedenaście tysięcy entuzjastycznych dystrybutorów, awanse, podział zysków prezydenckich i wiele atrakcji przygotowanych z tej okazji. Po zjeździe wraz z Rexem, jego żoną Ruth, Greggiem i Terrą Maughanami, całym zarządem FLP Int. oraz dyrektorem Jackiem Kandeferem i grupą liderów światowych wyruszyliśmy autokarami do Monachium. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie Schloss Freiham – pałacyku, w którym mieści się biuro główne Forever Niemcy. Piękna pogoda, ukwiecony ogród, przekąski, koktajle aloesowe przy muzyce fortepianowej zostawiły niezapomniane wrażenia. Byliśmy również w mieście Hohenshwangau, gdzie zwiedziliśmy jeden z najpiękniejszych niemieckich zamków – Neuschwanstein. Na zakończenie Rex Maughan uroczyście pożegnał wszystkich uczestników zjazdu i wróciliśmy do Monachium. Kolejny Zjazd Światowy w 2012 roku odbędzie się w Hong Kongu. Już nie mogę się doczekać!

Mogą Cię również zainteresować