Europejska premiera tabletu Nvidia Shield

przez Marek Wyrzychowsk

Firma NVIDIA przybywa na największe targi gier komputerowych Gamescom, które odbędą się w Kolonii w dniach 14-17 sierpnia 2014 roku, aby zaprezentować najnowsze i najlepsze gry.

Na stoisku firmy NVIDIA (numer B020), znajdującym się w hali 8, odbędzie się europejska premiera tabletu SHIELD. Odwiedzający będą jednymi z pierwszych osób, którzy będą mieli okazję wypróbować najnowsze gry zaprojektowane pod kątem procesora mobilnego NVIDIA Tegra K1 oraz nadchodzące gry dla komputerów PC, w tym The Crew, nową grę wyścigową dla wielu graczy od Ubisoft.

Tablet SHIELD oraz bezprzewodowy kontroler SHIELD otrzymały nominację do nagrody „Najlepszy sprzęt i urządzenie peryferyjne targów Gamescom 2014”. Na stoisku firmy NVIDIA pojawi się też nowa generacja strzelanin dla wielu graczy w postaci gry Evolve studia 2K Games, prezentowanej na 20 wysokiej klasy komputerach wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX. Najnowsze monitory NVIDIA G-SYNC pozwolą graczom na płynną rozgrywkę bez zacięć i opóźnień, czyniąc z nich perfekcyjnych myśliwych.

Na stoisku firmy NVIDIA będą obecne między innymi firmy Ubisoft, 2K Games, Koch Media, Gaijin, Alienware, Wargaming oraz CD Project RED, aby zaprezentować swoje najnowsze gry i ekskluzywną zawartość. Zabawa „Pokonaj profesjonalistę” umożliwi sprawdzenia swoich umiejętności przed publicznością i wygranie świetnych nagród w postaci kart GeForce. Zachęcamy do obejrzenia transmisji na żywo pod adresem http://www.twitch.tv/taketv.

W sobotę, 16 sierpnia, o godzinie 15:00, NVIDIA będzie miała zaszczyt być gospodarzem finałów Turnieju Hearthstone. Z ponad 500 najlepszych europejskich graczy w Hearthstone zostało jedynie dwóch, którzy będą walczyć o tytuł najlepszego gracza Europy! Osoby, które nie mogą odwiedzić targów Gamescom osobiście, będą mogły obejrzeć transmisję na żywo z finałów pod adresem: http://www.twitch.tv/taketv.

Na scenie na stoisku NVIDIA odbędzie się ponad 70 wydarzeń, dlatego warto śledzić strony firmy NVIDIA na Facebooku, Twitterze i Instagramie, gdzie będą publikowane szczegółowe informacje. NVIDIA będzie się dzielić nagrodami w postaci kart graficznych GeForce GTX, monitorów G-SYNC, tabletów SHIELD, a nawet komputerów PC w obudowach SFF.

Stoisko NVIDIA znajduje się w Hali 8/B020 – komplet informacji oraz harmonogram wydarzeń dostępne tutaj.

Mogą Cię również zainteresować