Ewa Kudlińska-Pyrz nową przewodniczącą zarządu PSSB

przez Agnieszka Wawrynek

Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) ma nową przewodniczącą zarządu. Jest nią Ewa Kudlińska-Pyrz, dyrektor generalny w kosmetycznej firmie działającej w systemie marketingu sieciowego – Mary Kay Poland.

Ewa Kudlińska-PyrzEwa Kudlińska-Pyrz

Wywiad dla "Network Magazynu" przeprowadzony w lipcu 2011 roku z Ewą Kudlińską-Pyrz można przeczytać w tym miejscu. Nowe władze stowarzyszenia na dwuletnią kadencję zostały wybrane na walnym zebraniu członków PSSB wczoraj, 13 grudnia 2012 roku. W pięcioosobowym zarządzie znaleźli się ponadto: Dorota Steciuk-Godzieba, wiceprzewodnicząca (Oriflame), Oksana Zharkova, członek (Avon), Anna Pietrzak, członek (Amway) i Sławomir Radacki, członek  (DLF). W skład komisji rewizyjnej stowarzyszenia weszli: Michał Mierzwiński, przewodniczący (Betterware), Joanna Klupp, członek (Forever Living Products) i Jerzy Podjarkowski, członek (Vorwerk).

Uczestnicy zebrania podsumowali działalność Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w 2012 roku i przyjęli plan działań oraz budżet  na rok 2013. Trzy główne cele, na jakich mają skupiać się prace PSSB w najbliższych miesiącach, to etyka sprzedaży i dalsze umacnianie wizerunku branży, problemy ekonomiczne w aspekcie roli sprzedaży bezpośredniej w oferowaniu zajęcia – zwłaszcza dla ludzi młodych i w starszym wieku – na coraz trudniejszym rynku pracy w Polsce oraz edukacja.

Postanowiono, że kolejny Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej odbędzie się 17 października 2013 roku w Warszawie. W czasie tej konferencji zostaną wręczone nagrody laureatom kolejnej edycji konkursu PSSB dla studentów na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z branżą. W związku z tym walne zebranie zmieniło regulamin konkursu, przesuwając datę nadsyłania prac konkursowych na koniec obecnego roku akademickiego, czyli 30 czerwca 2013 roku. Nazwiska zwycięzców podane zostaną przez jury konkursu do dnia 30 września 2013 roku.

Mogą Cię również zainteresować