FAMILY FIRST – rodzina, emigracja, network marketing. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Determinacja, silna osobowość, odwaga czy po prostu spostrzegawczość i bystra wizja? A może jednak tylko twarda kalkulacja? Dlaczego kilkanaście lat temu Polacy masowo wyjeżdżali z kraju za granicę i jak trudne jest życie na emigracji? Oto historia kobiety, która opuściła kraj, aby być z mężem, a teraz robi karierę w network marketingu. Przed państwem Małgorzata Dutkiewicz…

Małgorzata Dutkiewicz

Na co dzień nie mieszka w Polsce, żyje i działa w Wielkiej Brytanii, gdzie wyemigrowała 14 lat temu dołączając do męża, który znalazł tam pracę. Wcześniej w Polsce była nauczycielem, a jej mąż mieszkał w Londynie. Zależało jej na tym, żeby rodzina była razem. „To była dla mnie jedna z najważniejszych wartości w życiu. Dlatego zdecydowaliśmy, że wspólnie osiadamy w Anglii. Całe moje życie musiałam właściwie zacząć od nowa, ale trzeba było to zrobić, żebyśmy mogli żyć wspólnie” – wyjaśnia Małgorzata Dutkiewicz.

Dzisiaj z bardzo dobrymi wynikami buduje swój niezależny biznes MLM we współpracy z polską firmą Organic Life, która szczególną uwagę zwraca na wysoką jakość dystrybuowanych produktów. Właściciele marki – Katarzyna i Arkadiusz Śnieżkowie dbają o to, aby każdy produkt był bio, vege i miał wyjątkowy skład. Jak odnieść sukces na emigracji? Oto recepta:

Mogą Cię również zainteresować