Fenomenalne show oraz wspaniała atmosfera czyli 18 urodziny COLWAY w teatrze SABAT

przez Maciej Maciejewski
1469 odsłony

Jarosław Zych: „Mój COLWAY osiągnął wiek dojrzały. Czy tego oczekiwałem 18 lat temu z okładem? Czy poważnie marzyłem o stworzeniu marketingu sieciowego, który przetrwa TAK długo w równej kondycji ekonomicznej? Nie pamiętam…”

Liderzy Colway podczas gali z okazji 18 urodzin tego biznesu

W minioną sobotę jedna z czołowych firm w polskiej branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy – COLWAY, z wielką pompą obchodziła swoje 18 urodziny! Zatem dziś na łamach Network Magazynu dzielimy się relacją wideo z tego ważnego wydarzenia…

W Polsce network marketing wciąż jest stosunkowo młodą gałęzią gospodarki. Niewiele jest polskich firm, które w tej branży utrzymały się na naszym rynku i dzisiaj z dumą mogą powiedzieć, że na przestrzeni 18 lat dokonały rzeczy wielkich, a do tego obdarowują swoich liderów złotem, diamentami i zapewniają wypoczynek na Malediwach.

Z tym większą przyjemnością zapraszamy Was dzisiaj do obejrzenia relacji z uroczystej Gali z okazji 18 Rocznicy COLWAY, która tym razem odbyła się w owianym legendą, jedynym w Polsce teatrze rewiowym SABAT Małgorzaty Potockiej. Firma wraz ze swoimi liderami z wielką pompą podsumowała swój 18 letni dorobek. Niezwykła oprawa tej imprezy, fenomenalne show oraz wspaniała atmosfera zdecydowanie są warte Waszej uwagi.

Jedno jest pewne! Ta wyjątkowa gala z pewnością przejdzie do historii COLWAY, która – jak donosi prezes firmy Jarosław Zych – dopiero się rozkręca!

Mogą Cię również zainteresować