Firma Arbonne awansowała Jennifer Orlando na stanowisko dyrektora generalnego

przez Maciej Maciejewski

Network marketingowy podmiot Arbonne International ogłosił, że Jen Orlando awansowała na stanowisko dyrektora generalnego. Inicjatywa jest następstwem większych zmian organizacyjnych w spółce macierzystej – Groupe Rocher.

Jennifer Orlando

Jen Orlando rozpoczęła karierę w Arbonne rok temu, jako chief growth & innovation officer, po ponad 18 latach doświadczenia w branży w kilku firmach kosmetycznych i wellness. W swojej nowej roli będzie się koncentrować na dalszym wzmacnianiu partnerstwa biura korporacyjnego i sprzedaży w terenie, poprzez wprowadzanie i rozwijanie innowacji technologicznych, ulepszanie komunikacji i usprawnianie możliwości edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości.

– To ekscytujący czas, aby być częścią Arbonne, gdy przenosimy naszą spuściznę na wyższy poziom sukcesu. Nowe formuły, nowe produkty i nowe technologie, zmieniają naszą firmę i nie mogę się doczekać współpracy z naszymi zespołami zarówno w biurze, jak i w terenie, aby przygotować Arbonne na przyszłe wzrosty – powiedziała Jennifer Orlando

Dyrektor generalny Groupe Rocher, Jean-David Schwartz dodał: – Jen wnosi solidne doświadczenie w rozwoju biznesu i zdyscyplinowane doświadczenie w sprzedaży oraz budowaniu transakcji z pasją do obszaru handlu, pracowników i przyszłości całej korporacji. Jesteśmy przekonani, że to odpowiednia osoba do kierowania firmą w momencie, gdy my kontynuujemy wprowadzanie innowacji, rozwijamy się i maksymalizujemy możliwości biznesowe oferowane ludziom przez Arbonne.

Mogą Cię również zainteresować