Firma FLAVON GROUP przedstawiła nową wizję biznesową w Pałacu Sulisław. Będzie się działo!

przez Maciej Maciejewski

W dniach 25-26 czerwca 2021 roku odbyło się firmowe spotkanie menadżerów budujących swój biznes MLM w oparciu o współpracę z network marketingową firmą FLAVON GROUP. Pierwszego dnia liderzy zapoznali się z najnowszymi planami rozwojowymi samego prezesa László Gaála, a na drugi dzień wszyscy integrowali się podczas tradycyjnego pikniku na prywatnym ranczo Barbary i Ryszarda Gaczkowskich.

„László Gaál – założyciel i prezes Flavonu gościł naszych najlepszych polskich budowniczych sieci na specjalnym programie dla liderów. Miejscem spotkania był piękny, XVII-wieczny hotel pałacowy, w którym zapoznał zebranych z planami naszej firmy na ten rok. Następnego dnia na zaproszenie Ryszarda Gaczkowskiego ponad sto osób z firmy spotkało się i wymieniło swe myśli na fantastycznym pikniku, który odwiedził również dyrektor operacyjny naszej firmy. Był to niezapomniany weekend. Nie brakowało dobrego nastroju, bo gospodarze naprawdę znowu dali z siebie wszystko! Szkolenie, wyróżnienia, zajęcia integracyjne i pyszne jedzenie. Czy w biznesie MLM trzeba więcej?” – czytamy w informacji prasowej.

Na spotkaniu liderów tej spółki MLM w Pałacu Sulisław prezes László Gaál zapowiedział rychłe wprowadzenie na rynek dwóch nowych produktów. Portfolio network marketingowej firmy FLAVON powiększy się zatem o napój energetyczny oraz shake wegański oparty na białku roślinnym.

Bardzo dobra wiadomość zwłaszcza w świetle najnowszych badań w kwestii mocnych problemów wśród polskiego społeczeństwa. Wszak ponad 60% Polaków cierpi na otyłość. Nie na nadwagę, ale na OTYŁOŚĆ! Najwyższy czas coś z tym zrobić. Nieprawdaż?

– Serdecznie dziękuję wszystkim FLAVONOWYM przyjaciołom za cudownie spędzony czas w Bajkowym Ogrodzie Basi i Ryszarda. Nasyciliśmy nasze serca wdzięcznością, miłością i podziwem. Dziękuję – powiedziała nam Ewa Wawrzyniak. – Flavon to dużo więcej niż produkty i biznes. To możliwość spędzania czasu w grupie absolutnie wyjątkowych ludzi. Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że przywieźliście ze sobą super pozytywną energię z Legnicy, Wrocławia, Trzebnicy i Londka czy Londynu – dodał Andrzej Cieniuch.

Mogą Cię również zainteresować