Firma Herbalife sponsorem żywieniowym Cristiano Ronaldo

przez Marek Wyrzychowski
2933 odsłony

Network marketingowy koncern Herbalife odświeżył trwający od 2013 roku sponsoring z gwiazdą piłki nożnej Cristiano Ronaldo. Firma zachowuje tym samym wyłączne prawa do promowania słynnego celebryty w zakresie kategorii odżywczej, wellness i sportowej.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo

– Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej znanych sportowców naszych czasów – powiedział Rich Goudis, CEO w Herbalife Nutrition. – Dzięki współpracy promuje nasze zaangażowanie w zdrowe odżywianie i fitness, a przede wszystkim wierzy w nasz cel, jakim jest uczynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym, dzięki czemu ta współpraca jest tak wyjątkowa – dodał Goudis.

W ramach stałego zaangażowania w poprawę systemu odżywiania i wydajności w sporcie, już w 2013 roku działająca w systemie network marketing firma Herbalife współpracowała z Ronaldo nad wprowadzeniem na rynek produktu Herbalife24® CR7 Drive – napoju dla sportowców, zaprojektowanego specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych globalnej legendy piłki nożnej i przynoszącego korzyści wszystkim sportowcom na wielu poziomach.

– Herbalife Nutrition rozumie, jak ważne jest odżywianie dla moich występów i cieszę się, że pracuję z ich zespołem naukowym nad rozwojem CR7 Drive – ​​powiedział Ronaldo. – Cieszę się, że razem możemy pomóc innym sportowcom na całym świecie zrozumieć, w jaki sposób produkty o wysokiej i odpowiedniej wartości odżywczej mogą wpływać na lepsze funkcjonowanie i wyniki – dodał.

W 2018 roku Ronaldo, uznany przez ESPN za najsłynniejszego sportowca świata, po raz kolejny reprezentuje swój kraj w portugalskiej drużynie piłkarskiej w Pucharze Świata. Jako jeden z najbardziej utytułowanych sportowców na świecie, osiągnął niespotykany sukces zdobywając pięć nagród Ballon d'Or i cztery europejskie złote buty. W swojej karierze zdobył ponad 25 cennych trofeów, w tym pięć tytułów mistrzowskich, cztery tytuły Ligi Mistrzów UEFA i jedno Mistrzostwo Europy UEFA. Ronaldo posiada również na koncie rekordy dotyczące większości oficjalnych goli zdobytych w pięciu najlepszych ligach europejskich, w Lidze Mistrzów UEFA, Mistrzostwach Europy UEFA, Pucharach Świata FIFA, a także w większości goli zdobytych w sezonie Ligi Mistrzów UEFA.

Firma Herbalife dumnie sponsoruje ponad 190 imprez sportowych, drużyn i sportowców na całym świecie, które stanowią przykład zaangażowania tego koncernu MLM w zdrowe, aktywne życie, wspierane przez dobre odżywianie. Zawodnicy sponsorowani przez Herbalife Nutrition korzystają z produktów firmy przed, podczas, po treningach oraz w trakcie oficjalnych występów sportowych.

Mogą Cię również zainteresować