Firma Jeunesse zgarnęła 8 złotych statuetek Stevie podczas prestiżowego konkursu American Business Awards 2022

przez Maciej Maciejewski
611 odsłony

Zajmująca się marketingiem sieciowym, obecna w ponad 145 krajach świata spółka Jeunesse, została nagrodzona ośmioma złotymi statuetkami Stevie podczas American Business Awards w 2022 roku. Firma i jej założyciele, zarząd, zespół marketingowy i fundacja charytatywna otrzymali najwyższe wyróżnienia.

źródło: Pixabay

Od momentu założenia Jeunesse w 2009 roku ten projekt MLM otrzymał wiele nagród i od tego czasu wciąż zyskuje na popularności. Dzięki YES –specjalnemu systemowi doskonalenia młodzieży, firma jest w pełni zaangażowana w motto: „Wyglądaj młodo i czuj się młodo”.

– Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem najwyższego wyróżnienia w American Business Awards. Każdego roku pojawiają się nowe, ekscytujące możliwości odniesienia sukcesu, rozwoju i innowacji biznesowych. Jesteśmy wdzięczni naszej rodzinie pracowników i dystrybutorów Jeunesse na całym świecie, którzy rok po roku wykazali się oddaniem i doskonałym dążeniem do sukcesu – ​​powiedział główny wizjoner firmy Scott Lewis.

Oto pełna lista Złotych Nagród Stevie dla firmy Jeunesse:

  • Firma Roku – Dobra konsumpcyjne – Non Food
  • Jeunesse Executive Management Team – Osiągnięcia w Zarządzaniu – Dobra Konsumpcyjne
  • Randy Ray (założyciel i dyrektor generalny) – Osiągnięcia Życiowe – Dobra Konsumpcyjne
  • Wendy Lewis (założycielka i dyrektor operacyjny) – Kobieta Roku – Dobra Konsumpcyjne
  • Scott Lewis (CVO) – Maverick des Annual
  • Zespół Marketingu Produktów Konsumenckich Jeunesse – Dział Marketingu Roku
  • Jeunesse Kids – Program Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Roku
  • Jeunesse Travel 2021 Diamond Discovery Cabo San Lucas – Wyjazd Motywacyjny – Wydarzenie Motywacyjne dla Firm i Społeczności

Inne nagrody to Silver Stevie Award dla CMO firmy, dla Marka Pattersona, dla Marketing Executive of the Year oraz druga nagroda dla Firmy Roku w kategorii Healthcare Products and Services (Brązowa).

Powszechnie uważane za „Oskary” biznesu American Business Awards przyznaje Stevie Awards kultowym amerykańskim firmom i wybitnym prezesom od roku 2002. Tegoroczna edycja konkursu otrzymała ponad 3 700 nominacji od organizacji i uznanych firm różnej wielkości i branż gospodarczych.

Mogą Cię również zainteresować