Firma Kyäni postanowiła zdrowo nakarmić pracowników służby zdrowia

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie MLM firma Kyäni postanowiła pomóc pracownikom służby zdrowia na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka w amerykańskim regionie Idaho Falls dostarczała specjalne, pożywne posiłki specjalistom zatrudnionym w różnego rodzaju placówkach zdrowotnych.

źródło: Pixabay

Pracownicy służby zdrowia, szczególnie od roku, są często tak zajęci niesieniem pomocy innym ludziom, że sami nie mają okazji zrobić sobie przerwy i przygotować zdrowy, pożywny posiłek. Firma Kyäni przez miesiąc dostarczała lokalnym lekarzom dwa posiłki dziennie. „Postanowiliśmy przeprowadzić taką akcję, gdyż uważamy, że pracownicy służby zdrowia to nasi bohaterowie, którzy poświęcają swoje życie naszemu dobremu samopoczuciu. Zatem sami również powinni być pod opieką” – czytamy w informacji prasowej.

– Pracownicy służby zdrowia są już przemęczeni. Tak ciężko pracują dla społeczeństwa od wielu miesięcy… Po prostu doceniamy ich pracę – powiedziała nowa prezes Kyäni – Katy Holt-Larsen. – Jesteśmy bardzo zaangażowani w to, aby zmieniać świat, nawet w tak prosty sposób, dostarczając zdrowe posiłki miejscowym pracownikom służby zdrowia, którzy są już mocno przepracowani i nie mają czasu na ich przygotowanie. To jest nasza lokalna społeczność. Nasi sąsiedzi, nasi przyjaciele i nasze rodziny. Bardzo się cieszę, że możemy coś zrobić, aby podziękować tym wspaniałym bohaterom – dodała.

Wszystkich zachęcamy do znalezienia sposobu, aby nieść pomoc tym, którzy dziś są tak blisko nas i zajmują się walką z koronawirusem. Często nawet małe akty dobroci mają bardzo duże znaczenie. Zwłaszcza w tak trudnych czasach.

Mogą Cię również zainteresować