Firma LR dla Marcusa Schenkenberga

przez Katarzyna Wagner

Firma LR Health & Beauty Systems stworzyła pierwszą serię kosmetyków do pielęgnacji dla Marcusa Schenkenberga, która nosi nazwę Platinum. Kluczowym elementem całej serii jest Platinum Matrix – peptyd, który poprawia elastyczność skóry i stymuluje
syntezę kolagenu.


Top model Marcus Schenkenberg to prawdziwy trendsetter, który wie, czego pragną mężczyźni. Już w 2009 roku wprowadził razem z LR na rynek swój własny zapach. Jak mówi: „My mężczyźni jesteśmy inni… nasza skóra także. Ma ona większe pory i jest narażona na stres spowodowany codziennym goleniem. Wytwarza więcej serum i o wiele szybciej się starzeje, nawet jeśli dochodzi do tego nieco później”.

Według firmy: „Platinum by Markus Schenkenberg jest stworzone dla specjalnych potrzeb skóry mężczyzn po trzydziestym roku życia. Ekskluzywne składniki, jak czysta woda z lodowca wprost ze szwajcarskich Alp oraz ekstrakty z kaktusa i z zielonych ziaren kawy, łączą się w jeden, innowacyjny system pielęgnacyjny anti-aging z wyższej
półki.”

W skład nowej serii pielęgnacyjnej wchodzą cztery produkty: krem przeciwstarzeniowy PLATINUM do codziennej pielęgnacji, ekspresowy chłodzący krem pod oczy, ekspresowy krem matujący i ekspresowy krem energizujący. Zdaniem LR opakowanie produktu to wyjątkowy gadżet, który mężczyźni będą uwielbiać. „Nasi designerzy poszli w tej kwestii na całość i z dbałością o każdy szczegół stworzyli produkt, który jest unikalny. Osobisty. Sexy. Z charakterem.” – czytamy w informacji prasowej.

Nowa seria kosmetyków LR została już doceniona nagrodą „Innowacja”. Firma otrzymała za nią brązowy medal w ramach międzynarodowych targów kosmetyków i surowców ,,incosmetics”.

Mogą Cię również zainteresować