Firma Nature’s Sunshine otworzyła nowy salon sprzedaży

przez Maciej Maciejewski
2920 odsłony

9 listopada br. dyrektorzy network marketingowej firmy Nature’s Sunshine spotkali się w Warszawie, aby hucznie otworzyć salon sprzedaży przy ul. Olkuskiej 7. Amerykański koncern MLM przechodzi ogólnoświatowy proces rebrandingu, a nowy sklep polskiego oddziału to kolejny krok do jego ukończenia.

Nowy salon sprzedaży Nature’s Sunshine Products

Gościem specjalnym dyrektorów był prezydent projektu Nature’s Sunshine na rynki Europy i Rosji – Bryant Yates, który specjalnie na tę okazję przyleciał z siedziby głównej w Utah (USA).

Nowoczesne wnętrza salonu sprzedaży oraz zupełnie nowych biur, które teraz są do dyspozycji partnerów firmy, spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem najlepszych dystrybutorów NSP. Nie mogło być inaczej, bo Nature’s Sunshine za proces rebrandingu zostało przecież docenione przez American Business Awards statuetką Stevie, o czym już pisaliśmy na łamach Network Magazynu.

Niebawem sprawdzimy jaki ten ruch będzie miał wpływ na sprzedaż netto spółki w Polsce. A oto krótka relacja z otwarcia nowego salonu sprzedaży Nature’s Sunshine w poniższym materiale wideo:

Mogą Cię również zainteresować