Firma Nu Skin mianowała Jamesa D. Thomasa na stanowisko dyrektora finansowego

przez Maciej Maciejewski
678 odsłony

Koncern Nu Skin ogłosił powołanie Jamesa D. Thomasa na stanowisko wiceprezesa wykonawczego i dyrektora finansowego spółki. Kim jest ten pan? To sprawny menadżer, który od czterech lat jest głównym księgowym tego network marketingowego projektu, poruszającego się w dziedzinie szeroko rozumianej kosmetologii.

źródło: Flickr

Prezes i dyrektor generalny Nu Skin, Ryan Napierski, skomentował: – Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, James ma głębokie zrozumienie naszej działalności i umiejętność strategicznego dostosowania naszych zasobów finansowych tak, aby wspierać naszą obecną działalność, a także naszą wizję na przyszłość. Wnosi silne przywództwo i solidną wiedzę finansową do naszego zespołu kierowniczego wyższego szczebla, gdy kontynuujemy realizację naszej strategii i transformacji.

Thomas dołączył do Nu Skin w 2010 roku i pełni funkcję tymczasowego dyrektora finansowego od kwietnia 2023 roku. Odegrał kluczową rolę w strategii fuzji i przejęć firmy, prowadząc kilka projektów z wielu dziedzin. Przed rozpoczęciem kariery w Nu Skin pracował jako zastępca kontrolera w innej, publicznej firmie, zajmującej się odnową biologiczną oraz działał w praktyce audytu dla PricewaterhouseCoopers LLP. Posiada tytuły bachelor of science i master of accounting, które zdobył na Utah State University.

Mogą Cię również zainteresować