Firma Nu Skin przekazała 1,5 miliona dolarów na rzecz dwudziestej edycji święta Force for Good Day

przez Maciej Maciejewski
762 odsłony

Spółka Nu Skin będzie gospodarzem 20 dorocznego Dnia Siły Na Rzecz Dobra, dzięki czemu będzie miała możliwość odwdzięczenia się lokalnym i globalnym społecznościom. Tegoroczne wydarzenie skupi się na wspieraniu dzieci walczących z chorobami w szpitalach lub poddawanych zabiegom chirurgicznym.

Ponad 900 osób z network marketingowego biznesu Nu Skin będzie wspólnie pracować przez cały dzień na rzecz 1000 hospitalizowanych na całym świecie dzieci, tworząc zestawy wspierające maluchy w powrocie do zdrowia po operacjach ratujących życie.

Fundacja Nu Skin Force for Good przekazała również 1,5 miliona dolarów darowizny filantropijnej na rzecz kampusu rodzinnego Intermountain Primary Children’s Hospital Larry H. i Gail Miller Family Campus w Lehi (Utah, USA), aby wesprzeć nowy, kryty plac zabaw dla pacjentów i młodych członków ich rodzin.

Ponadto Nu Skin przekazuje ponad 250 000 jednostek swoich produktów higienicznych rodzinom opuszczającym obozy dla uchodźców w krajach ogarniętych wojną w całej Europie Wschodniej. Takie globalne projekty będą również realizowane na całym świecie, w tym w Ameryce Łacińskiej, Japonii, Hongkongu i Korei.

– Dzieci zawsze były w centrum naszych działań pomocowych. Celem projektów w naszej globalnej centrali w tym roku jest pomoc najmłodszym, którzy doświadczają problemów zdrowotnych podczas rekonwalescencji po operacji lub innych chorobach. Koordynując wysiłki naszych oddziałów i pracowników na całym świecie, mamy możliwość wywarcia większego, pozytywnego wpływu, niż ktokolwiek z nas mógłby zrobić sam – powiedziała Ruth Todd, wiceprezes Nu Skin ds. publicznych.

Mogą Cię również zainteresować