Firma Organic Life została nagrodzona przez Glamour

przez Katarzyna Wagner
2315 odsłony

Polska, działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego firma Organic Life SA, otrzymała prestiżową nagrodę od redakcji pisma Glamour. Za swój balsam myjący do włosów spółka zgarnęła tytuł „GLAMOUR Glammies 2020”. Gratulujemy.

– Szampony, szampony, uwielbiam szampony! Wymarzyłam sobie kiedyś pielęgnację dla moich kapryśnych włosów. Chciałam, żeby było bez SLS-ów, bez PEG-ów, bez silikonów, bez cocamidopropylu, bez benzoesanu sodu, bez sorbinianu potasu. Jak widać, wymagania były minimalne. Mój ukochany mąż przygotował próbki nowych szamponów. Kosztowało to nas oboje wiele nerwów. Moje spalone od farbowania włosy nie były zadowolone z pierwszych testów. Długo trwało ulepszanie receptury, długo moje włosy kaprysiły i nie chciały współpracować z naturalnymi substancjami… ale w końcu udało się i nowy szampon trafił na rynek. Jestem dumna z mojego męża, że nie poddał się tak łatwo. Dzięki jego wytrwałości dziś możemy pochwalić się tą prestiżową nagrodą dla Organic Life. Dziękujemy redakcji Glamour za to wyróżnienie. Drogi mężu! Teraz czekam na maski do włosów, bo na twarz już mamy! – tak cieszyła się z otrzymania nagrody Katarzyna Śnieżko z Organic Life.

To była szósta edycja wielkiego plebiscytu redakcji Glamour. Nagrody otrzymało w sumie 37 produktów, które – zdaniem pisma – zasługują na absolutną uwagę w dziedzinie urody, częste używanie i… brawa. Plebiscyt GLAMOUR GLAMMIES to konkurs, w którym czytelniczki i internautki wybierają najlepsze kosmetyki i gadżety urodowe z pośród wszystkich nominowanych w aż 21 kategoriach.

W tym roku pięć nagród specjalnych przyznało dodatkowo pięć fantastycznych dziewczyn, zaprzyjaźnionych z redakcją influencerek i niekwestionowanych ekspertek w dziedzinie urody: Patrycja Dobrzeniecka, Ewa Grzelakowska-Kostoglu (red. Lipstick Monster), Magda Pieczonka, Agata Herbut i Marta Lech-Maciejewska (SuperStyler). Te urodowe guru wybrały kosmetyki, który w ubiegłym roku okazały się ich najlepszymi przyjaciółmi. W szóstej edycji plebiscytu nie zabrakło też wyjątkowych nagród od redakcji magazynu „Glamour”. Pismo nagrodziło szczególne debiuty, które zapadły redakcji w pamięć oraz kosmetyki, które po prostu się sprawdziły. Jednym z nich jest właśnie produkt dystrybuowany przez firmę Organic Life.

Mogą Cię również zainteresować