Firma Perfect Harmony znów nagrodzona

przez Katarzyna Wagner
675 odsłony

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością wspiera rozwój najlepszych przedsiębiorstw, wyszukuje i kreuje liderów jakości, wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość, a także promuje solidną przedsiębiorczość.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością wspiera rozwój najlepszych przedsiębiorstw, wyszukuje i kreuje liderów jakości, wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość, a także promuje solidną przedsiębiorczość. Stowarzyszenie to jest organizatorem programu "Najwyższa Jakość" pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, w którym zostają nagradzanie firmy z całej Polski, gdzie zarządzanie przez jakość – TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem renomy produktów i usług. Perfect Harmony otrzymała Certyfikat "Najwyższa Jakość w Medycynie" podczas uroczystej gali organizowanej przez WSBJ. Został on przyznany firmie za opracowanie, wdrożenie i skuteczną realizację założonej wizji i strategii rozwoju oraz najwyższy, gwarantowany standard świadczonych usług w zakresie organizacji dystrybucji specjalistycznych produktów medycznych firmy PIW PRIMAX MEDIC, charakteryzujących się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do standardów europejskich i światowych, innowacyjnością i funkcjonalnością w użytkowaniu, a zwłaszcza optymalnym oddziaływaniem na organizm ludzki przywracającym jego prawidłowe funkcjonowanie.

Nagradzane produkty, dzięki swym magnetycznym właściwościom w sposób optymalny działają na każdą pojedynczą komórkę organizmu, przywracając jej możliwość prawidłowego funkcjonowania.

(Katarzyna Wagner)

Mogą Cię również zainteresować